ÚPLNĚK VHODNÝ K OČISTĚ

Úplněk sice bude vrcholit teprve zítra, 18.03.2022 kolem 8:18h, ale myslím, že už v jeho energii více méně jedeme všichni. Projevy mohou být tak různé tak, jak různě to vypadá i v horoskopu. I když kolem úplňku se často cítíme pod tlakem.

Úplněk na 28° Panny

Panna je to o kritičnosti, analýze, každodennosti, úklidu, péči o tělo …, Na druhé straně horoskopu, kde je s jistotou Slunce v Rybách, je ale značně zvýrazněno znamení Ryb.

Nejen, že máme v Rybách čtyři planety včetně Neptunu, který Rybám vládne a „logického“ Merkura, který neví, kde má tu logiku v podmořském světě najít a uplatnit, ale ty jednotlivé planety jsou v polovičních vzdálenostech.

To v praxi znamená, že jedna od druhé planety jsou plus minus stejně vzdálené a značně se tím zesiluje právě kvalita Ryb. Nachází se zde hodně energie.

Určitě se tu zvýrazňuje soucit, pomoci lidem na kraji společnostiintuice. Pozor ale i na iluze, lži, snyúniky z reality.

Úplněk v Panně – všimněte si toho stélia Slunce, Neptun, Jupiter, Merkur v Rybách

Opečujme se i na těle i na duši

Bylo by fajn více se začít zajímat o potřeby svého těla a své zdraví. Tento úplněk je jak dělaný na detoxy, půsty, odlehčení stravy …. . Ale i celkově si udělat „čisto“ v jakékoliv oblasti.

Úplněk patří obecně mezi silnější dny a tento je posledním v tomto astrologickém roce.

Právě zakončujeme tento astrologický rok a za pár dní vstoupíme do nového roku, který odstartuje přechod Slunce do Berana už tuto neděli v podvečer.

Nabízí se na moment zastavit, a ujasnit si, co a jak bychom chtěli …

uspořádat

ukončit

dočistit.

Některá témata možná plně uzavřít. A díky tomu přejít do nového roku s větší lehkostí. Netahat se sebou do nového období to, co už nám neslouží. A protože se úplněk odehrává na ose Panna/Ryby, je ve hře psychosomatika.

Takže …

udělejme si pořádek v životosprávě,

přehodnoťme svůj jídelníček,

zařaďme každodenní procházky a nějakou sportovní aktivitu.

Ale ano, do tohoto výčtu řadíme jistě i odpočinek, ale to asi díky zvýrazněným Rybách asi většina z nás cítí. A je jasné, že pokud začneme dbát více na naše potřeby těla, bude z toho profitovat i psychika a naopak. Oboustranně výhodné.

Podpora od Pluta

Tento úplněk je ještě krásně podpořen Plutem ve Vodnáři. Takže stále je to o tom prožívat intenzivně. Teď je otázka, co se komu zintenzivňuje. Podívejte se do svých horoskopů, kam vám úplněk padá a co ozařuje.

Žít znamená i cítit.

Ještě pár dní můžete naskočit do online minikurzu zdarma Objev svou Lunu. Začínáme 21.03.2022. Své místo můžete zarezervovat.

Chci se zúčastnit minikurzu zdarma