A NOŘÍME SE DOVNITŘ

Merkur do Ryb

V poslední době jsem už párkrát poukázala na to, že máme zvýrazněno znamení Ryb. No, a dnes brzy ráno se do nich zanořil i Merkur, planeta intelektu a logiky.

Ryby jsou křehké, jemné, umělecké … napojené na kolektivní nevědomí. Také soucitné, empatické … ale rozhodně ne logické.

Takže je jasné, že Merkur se v tomto znamení necítí komfortně. Potřebuje všemu rozumět, všechno rozebrat, uchopit, pochopit … a teď … jakoby na něj někdo hodil závoj. Skoro až možná lepidlo do závitů mysli.

A on tápe … čeho se chytit v takové energii bez jasných hranic a struktur? No, zapomeňme na jasné a logické výstupy … Ve znamení Ryb musíme naciťovat.

Merkur přešel do Ryb

Takže k čemu bude takový Merkur dobrý?

podívat se do sebe

snažit se navnímat svoje pocity

zjišťovat jak to tedy uvnitř sebe skutečně máme.

Ve znamení Ryb je velká pasivita, nesnažme se tedy hned střílet výsledky ven. Chvilku si to v sobě podržme. Učme se vnímat intuicí. To je energie, která se přes Merkur v Rybách může projevit.

Ale … pozor na iluze, klamy a závislosti.

Prostě zpomal!

Tak jo, asi budeme muset na chvilku zpomalit. Ale když si vezmeme, že končí jeden cyklus (Ryby jsou poslední v zodiaku), a pak nás čeká období impulsivního Berana, možná nebude od věci si to dovolit. A možná je to to nejlepší, co můžeme udělat.

Dnes si o tom můžeme ještě maličko popřemýšlet, vždyť Luna je v Blížencích a ty skoro mentální pohyb vyžadují. Ale zítra ráno zajede Luna do citlivého Raka a tam zjistíme, že už možná ani protestovat nechceme.

Že se přeci jen malinko ponoříme do naší duše a jejího zákoutí. Navnímáme, co v nás zůstalo či doznívá z minulosti, a co s tím uděláme dál. Ono to, co máme uvnitř, je stejně to nejdůležitější, protože z toho se pak rodí to, co vyzařujeme ven.

Prostě do jarní rovnodennosti si dáme od akčního světa venku pohov!

Opečujeme naše vnitřní pochody. Věřím, že se nám to bude ještě hodit. A jestli se přeci jen chceme vyjádřit, zkusme to obrazem nebo veršíkem či přes jiné umění


A v této době vás srdečně zvu do online minikurzu zdarma Objev svou Lunu. Začínáme 21.03.2022 a už si své místo můžete zarezervovat.

Chci se zúčastnit minikurzu zdarma