REFERENCE

"Radky rozbor horoskopu byl pro mne velmi krásný a obohacující prožitek. Proč prožitek?

Radka nejen, že velmi jasně a jednoduchým způsobem běžnému smrtelníkovi, který astrologickým termínům vůbec nerozumí, dokáže vše vysvětlit.

Ale je také velmi trpělivá a citlivá průvodkyně po mapě vašeho horoskopu. Pro někoho to může být velmi intimní, přece jen je to o vás. A s Radkou máte pocit bezpečí.

Výklad je veden ve velmi uvolněné atmosféře. Kde má prostor vyplynout vše, co zrovna potřebujete na své cestě vědět, pochopit a procítit.

Odnáším si velkou podporu a inspiraci."
Jana Dvořáková
"Radku jsem poznala na škole přírodní medicíny jako velice talentovanou studentku.

V astrologii, která se v rámci tohoto studia okrajově probírala, vždy excelovala nejen díky předchozímu letitému studiu této prastaré vědy, ale též díky praxi a především díky přirozenému talentu najít v radixu člověka hluboce uložené příčiny aktuálně prožívaných procesů.

Přestože čas v den mého narození je znám jen velmi přibližně, byla jsem překvapena, že Radka dokázala i přes tento handicap, nalézt v mém radixu takové souvztažnosti, o kterých jsem si myslela, že mohou být známy jen mě. Radčin rozbor bych bez nadsázky označila za „rozbor molekulární“.

Do astrologie jsem nahlédla jen malinkou škvírkou, ale i to mi přineslo poznání, o jak hluboké a nesmírně zajímavé vědění se jedná. Radčina orientace v astrologii je úctyhodná a přirozená zároveň.

Pokud čelím v životě komplikovaným vztahům, zdánlivě neřešitelným situacím, či stojím na pomyslné křižovatce, je vždy dobré vědět, kterým směrem se ubírá plán mého dalšího osudu. Nejen v takových případech vám může Radčin hluboký rozbor radixu pomoci."
Vendula Trejtnarová
"Astrologický výklad osobního horoskopu byl velmi výstižně a srozumitelně rozebrán. Informace, které jsem se dozvěděla mi daly,  po stránce psychické i zdravotní, ten správný směr. Zdůrazněné detaily, kterým jsem nedávala takovou důležitost, mi později pomohly ve správném rozhodování

Je zvláštní, podívat se do tváře toho, co si myslíme, že o sobě víme. Paní Radka mi vysvětlila, a pojmenovala různé životní situace, a hlavně vytáhla to, o co se v životě mohu opřít.  Moc děkuji a mohu vřele doporučit.

V rámci astrologických lekcí, které u paní Radky již druhým rokem absolvuji, mi s důrazem na pečlivost a detail, dala tu nejlepší průpravu a základ, jak pohlížet na běžné životní situace, a jakým způsobem přistupovat k negativním záležitostem.

Za tu nepříliš dlouhou dobu studia nutno říci, že mi tato žena moc pomáhá, a díky ní jsem se posunula do neuvěřitelné duševní pohody. "
Danuš Kmetková
"Radka je skvělá astroložka a velmi vnímavá, empatická, přátelská osoba s obrovským darem řeči. Je úžasné, jak dokáže naprosto trefně vyjádřit a shrnout to, jací jste, co se ve vás či vztahu odehrává a čemu třeba možná budete muset čelit. Nasměruje vás, poukáže na pozitivní i negativní stránky a pomůže najít možné cesty a pochopit, proč se některé věci dějí. Vyhovuje mi, že vše popisuje velmi upřímně a bez zbytečného přikrášlování.

S ročním odstupem mohu říci, že mi konzultace byla velmi nápomocná a v mnohém mi otevřela oči. Dala jsem na doporučení Radky, jak uchopit některé situace a zlepšila tak svůj osobní život i psychické zdraví.

Skvělý a profesionální přístup, maximální ochota vše dovysvětlit, aby se člověk lépe orientoval a pochopil souvislosti. Jsem nadmíru spokojená a určitě se budu vždy velmi ráda vracet. Doporučuji, kudy chodím.

Moc děkuji!"
Veronika Truhlářová
Graphic & Web designerl| weradesign.cz
"Pravdivý horoskop, který mě dostal. Jedině tak můžu hodnotit dílo Radky.

Je to člověk s mimořádným darem, který se za "pomoci hvězd" dokáže podívat na vaše životy a říci co se děje, a proč se to děje. A co s tím vším můžeme udělat.

Všem doporučuje"
Petr Dvořák
"Vážení čtenáři a zájemci o hlubší nauky jako je astrologie, esoterika nebo cokoli, kde člověk přechází do vědomé roviny a práci sám na sobě.

Toto nejsou nauky, kde někdo něco udělá za nás, ale především my pro sebe, a tím se pomalu dostávám k osobě, která se mi jak jinak, než nééé náhodou, dostala do života.

Mluvím o Radce, viděly jsme se jen jedenkrát, a to letmo, ale zákon přitažlivosti funguje, a tak se naše nastavení potkala v budoucnu. Jsem člověk, který se řídí heslem: "Když něco dělám, tak pořádně". A přesně s tím koresponduje Radky práce.

Setkala jsem se s mnoha lidmi duchovně pracujícími, kouči apod., ale jen málokdo k tomu přistupoval tak seriózně a precizně jako Radka. Hodiny poctivé práce a výkladu stojí velké úsilí, dřinu, životní zkušenosti a moudra. Pokud to člověk nemá zpracované, nepodá ani tak skvělý výkon, a proto mohu s naprostou zodpovědností říci, že nic z toho Radce nechybí, za to ji obdivuji a vážím si jí.

Astrologický výklad je brána do naší duše, do našeho života a nastavení. Jsou principy, které zůstávají neměnné, udávají nám směr. Vše ostatní měníme jak se postupně transformujeme, výklad nám tedy ukotví hranice a zbytek je na nás, jak s tím naložíme a jak si život utvoříme.

Proto přeji všem odvážlivcům, co vědomě berou život do svých rukou."
Kateřina Křesťanová
Purchasing specialist