NOVOLUNÍ V BERANU, ZAČNI NOVĚ

01.04.2022 v 8:24h vrcholí novoluní v Beranu

Novoluní v Beranu je  v podstatě dvojitý začátek. Nejen, že novoluní je období nových začátků, ale i Beran je o nových začátcích. Takže ideální období něco nového začít.

Aby něco nového vzniklo, musíme udělat první krok

Není asi náhoda, že v tuto dobu sejeme semena do půdy. Zaséváme, abychom později sklidili. Teď mají semena naší práce největší potenciál k růstu! Takže pojďme všichni na apríla něco zasít! Ať už opravdu, fyzicky na zahradě, v parku, v přírodě … nebo v rámci našich životů, plánů, prožívání.

Je období, kdy jsme dostatečně rozhodníjsme plni sil něco změnit a dát něčemu novému zelenou.

Beran je bojovníklídr. Potřebuje se prosadit, potřebuje jít vpřed. Tak pojďme, využijte tu akční energii!

Novoluní v Beranu

Mluví nám do toho léčitel

Tentokrát je novoluní v Beranu zvláštní tím, že je v konjunkci ještě s Merkurem (myšlení) a Chironem (zraněný léčitel). Podívejte se na 8° až 14° Berana. Zda tam nemáte nějakou planetu či důležitý bod. A případně, v jakém domě (životní oblasti) se vám otevírá možnost nových začátků.

Něco začít, udělat jinak. Prosadit svoje zájmy, svůj pohled. Zároveň může dojít k poléčení této oblasti (i když to může jít přes zranění).

Tak kde do toho říznete (Beranu vládne Mars, takže ostří je příhodné 🙂 ) vy?


Do dnešní půlnoci, do 30.03.2022, je možné udělat objednávku do online programu AstroŠkoly Po stopách planet k vlastnímu nitru.

Začínáme v pondělí, 04.04.2022 a půjdeme spolu 12 týdnů.

Jdu naskočit za vámi