ÚPLNĚK VE ZNAMENÍ STŘELCE

Dnes, 5.6.2020, pár minut před 21:15h, vrcholí úplněk ve znamení Střelce

Je to neuvěřitelné, ale máme tu další úplněk. Tentokrát s úplňkem probíhá ve Střelci i částečné zatmění.

S blížícím se úplňkem můžeme cítit sílící pocit toho, že se cítíme  jako „na trní“. A navíc stále trvá retrogradita více planet.

Už už chceme jisté věci

ukončit,

vyřešit,

pustit

… a v těchto dnech jako bychom cítili, že už se musí něco stát!

Ano, při úplňku se dostávají Slunce (vitální, tvůrčí energie, Ego) a Luna (city, emoce) do přesné opozice.

Bude to „Kdo z koho“? A nebo se tyto opoziční energie pokusíme nějak vybalancovat a ustát?

Mars v Rybách, který dělá přesnou kvadraturu na obě zúčastněné planety, to zrovna neulehčuje a jen zintenzivňuje neklid odkudsi z hlubin kolektivního nevědomí.

Připomeňme si, že obě Světla i Mars se nachází v pohyblivých znameních, což může mít co dělat s  přísunem informací a nervovou soustavou. Takže malinko třaskavé to být může a zrovna stabilní emoce nám tato, více mentální konstelace, také neslibuje.

Na taková a podobná období doporučuji jít si zasportovat (osobně často využívám jízdu na kole, obzvášť tu do kopce) nebo si jít zaběhat či se chytnout pořádné práce na čerstvém vzduchu. Nevím, nakolik to půjde s Martem ve vodním znamení, ale věřím, že minimálně rychlou chůzi zvládneme. Po úplňku se energie zase začnou rozvolňovat.

Opozice Slunce a Luny i karmická osa lunárních uzlů zdůrazňují naše ideály, plány. Nabízí se, že když se dáme malinko do pohybu, bude se i myšlenkám lépe proudit. Chceme změny? Chceme řešit otázku, kam směřujeme? Kam se posuneme za rok? Kde se vidíme?

Možná je na čase otevřít se malinko svým ideálům a myšlenkám.


CHCI ODEBÍRAT ČLÁNKY