Slunce do Střelce a novoluní

STŘELEC UŽ PROSVĚTLUJE ŽIVOTNÍ CESTU

Máme za sebou náročné období, kdy planety couvaly, pak byly ve Štíru a ještě proběhla zatmění.

Tyto aspekty nás dlouhou dobu více otáčely dovnitř, do nitra a minulosti. To bylo přesně to místo, kde jsme si měli dělat pořádek a očistu pro dny příští. Nebyly to jednoduché dny, týdny, měsíce.

Zažili a procítili jsme si leccos. Doba temna, stínů a hloubky duše. Období, které nás dostalo do různě složitých a nátlakových procesů a situací. Žádalo se po nás hledání řešení a změny postojů.

Ze tmy do světla

Dnes, v úterý, 22.11.2022, v 09:21h Slunce konečně přechází z hlubokého Štíra do prosvětleného znamení Střelce. Není to tak, že najednou se vše změní a ze tmy je světlo.

Některé planety stále ještě couvají. Procesy, kterými jsme teď prošli, budou následující měsíce doznívat. To nám ostatně připomíná i Luna ve Štíru, která jím dnes, a většinu zítřejšího dne, prochází.

Ale to nic nemění na tom, že se ze tmy pomalu vynořujeme a už můžeme vidět první paprsky světla a s nimi i naděje v lepší zítřky. A toto všechno jen podtrhne zítřejší novoluní.

Novoluní ve Střelci

Novoluní proběhne ve středu, 23.11.2022 ve 23:56´na 1°37´ Střelce. A je to vskutku pozitivní novoluní!

V době novoluní budeme mít ve Střelci nejen Lunu a Slunce, ale také konjunkci Venuši a Merkura, o které jsem se již zmiňovala minulý týden.

Dochází k harmonizaci myšlenek i komunikace. Projevit tuto konjunkci můžeme přes literaturu, poezii a nebo třeba přes laskavou komunikaci, kdy je možné se na něčem rozumném dohodnout. Ve Střelci můžeme společné domlouvání okořenit i humorem a celkově sdělení i sdílení odlehčit.

Novoluní vládne Jupiter. Ten se aktuálně nachází na 28°47´Ryb. Stojí, protože se připravuje na otočku do přímého směru. Jeho působení je tedy o to silnější. Pozitivně působící trigonem na novoluní posiluje více empatie, ale i idealismu a nadšení.

Vstupujeme do období, kde můžeme více důvěřovat spirituálnímu pojetí světa.

Jsme více otevřeni duchovním zkušenostem a přijetí nové životní filozofie.

Objevujeme v sobě chuť zažít nové dobrodružství, ochotu studovat nová témata a hledat souvislosti života.

Novoluní ve Střelci

Ohnivé znamení Střelce nám přináší do života více otevřenosti, přímostinadšení. Miluje cizí kultury, jazykycestování do jiných zemí. Uchovává v sobě touhu po pravděspravedlnosti, ale také velkou potřebu svobody. Je to období nových příležitostí, takže kdy začít něco nového když ne teď?!?

Skvělé období pro nové začátky

Podívejte se do svých horoskopů na zhruba 28°Štíra až 3°Střelce.

Do jaké životní oblasti vám novoluní působí?

Kde vás to vybízí k novým životním krokům?

Kde je naděje, že vám půjdou záležitosti více na ruku?

V jaké oblasti se můžete něco nového naučit a prožít něco hezkého?

… v jaké životní oblasti zasejete první semínko, byť jen v myšlence, pro nové začátky vy?

Můžeme se rovnou i podívat, v jaké životní oblasti působí Jupiter a to zhruba na 26°Ryb až 2°Berana. A že nevíte jak na to? Jako pomocníka můžete využít tento videonávod: Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí (nejen) úplněk.

Přeji nám krásné a inspirativní novoluní!


Chci odebírat novinky

Chci zjistit, do jaké životní oblasti mi působí úplněk

Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí úplněk