Úplněk v Býku

ENERGETICKY NÁROČNÝ ÚPLNĚK

A je to tady. Náročný úplněk na 16° Býka, který doprovází úplné zatmění. Karmická osa lunárních uzlů v konjunkci s osou úplňku, ale také Uran v konjunkci s Lunou a v opozici se Sluncem. Slunce je v konjunkci s Merkurem, který je v srdci Slunce a Venuše, která je zároveň vládce zatmění. Úplňková osa pod kvadraturou Saturna.

Úplněk v Býku

No, tak toto vypadá na intenzivní procesy a změny. Úplněk vrcholí v úterý, 08.11.2022 přesně v poledne.

Jeden ani neví, odkud začít s popisem … . Nedávno jsem psala o tom, že momentálně ve Štíru probíhají důležité, hluboké, psychologické změny, kdy se postupně dostávají do konjunkce s jižním uzlem Venuše, Slunce a Merkur.

Že se zde děje proces, kdy je nutné naučit se nelpět, opouštět a propouštět nefunkční staré vzorce, situace, vztahy … , které nám již neslouží. To samo o sobě je velmi silné.

Když něco nového končí, prostřednictvím změny se může zrodit něco nového

A změny si na druhé straně – u severního lunárního uzlu – hlídá Uran v Býku.

Změny jsou šokující, rychlé, nečekané a neoddiskutovatelné. (Když už píšu o té diskuzi. Významně postavený Merkur nám dovoluje zahlédnout pravdu bez příkras, a také máme prostor pro jasnou komunikaci.)

A celý tento proces vrcholí právě v tomto úplňku. A nepíšeme si tu o maličkostech, jako že si převlečeme tričko za košili. Píšeme si tady o zásadních, osudových změnách, o transformaci.

Že to není lehké? No, nikdo nám nesliboval procházku růžovou zahradou.

A že to jaksi stále nejde dle našich představ? Nejde. Saturn ve Vodnáři se kvadraturou postaral o to, abychom chvíli zůstali v jisté paralýze, stagnaci. Abychom si to celé krásně vychutnali až na dřeň. A nebo aby si to vychutnalo nás? No, není to jedno?

Přátelé, dýchejme. Mně poslední dny pomáhá, že si občas poklepávám (no dobře, občas spíš bouchám) nad solar plexus, na hrudní kost, na srdeční čakru, která se poslední týden občas nějak zasekne a nejde skoro dýchat.

Asi to není náhoda, protože srdce máme na zhruba 15° Lva a to je to místo, které doplňuje celou tuto krizovou situaci tak, že v horoskopu vzniká kříž. Kříž, který neseme. Kříž v pevných znameních, takže opravdu není jednoduché toto – opouštění, změny a nové vykročení – nastolit.

Obzvlášť náročné je to pro ty z nás, kdo máme nějaké planet, či důležitý bod v horoskopu, na zhruba 12° až 20°Býka, Štíra, Lva a Vodnáře.

Saturn kvadratura Uran

Úplněk je doslova skřípnutý Saturnem a Uranem … ano, je to ta dvojka planet, která nás tu poslední rok a půl provází. Napětí mezi starým a novým, omezením a svobodou, zůstat a jít.

Tato kvadratura už odchází, ale tenhle poslední pozdrav si ještě neodpustí. Ještě si prožít nějaké obavy a strachy … .

Moc se přimlouvám proměnit všechny tyto brzdy a blokády ve výzvu! Protože pokud nemůžeme určitou záležitost hned změnit, můžeme pracovat na tom, abychom změnili postoj k ní!

Nezapomeňme, stále máme čtyři retrográdní planety, které nás nabádají k tomu, že se máme otočit do minulosti, podívat se do sebe.

Co tam máme, co tam vnímáme, cítíme?

Co ještě potřebuje pročistit?

Čeho je třeba se zbavit?

… A to přesně je ten první krok ke změně.

Uran jiskří a elektrizuje! Online podnikatelky (podnikatelé) bacha!

S nestabilitou Urana se může pojit i nestabilita elektrického proudu, virtuálního světa, sociálních sítí. Pokud podnikáte online nebo děláte něco důležitého v rámci výpočetní techniky ….

Minimum, co můžeme udělat je – zálohovat, zálohovat, zálohovat!

Zkontrolovat hesla, reklamní účty, dávat pozor na falešné profily a zprávy.

Zkontrolovat, zda všude máme nastaveno dvoufázové ověření.

Vše potřebné předpřipravit včas.

Videa a živá vysílání nahrávat pro jistotu ještě s jedním zdrojem navíc.

Buďme tyto dny obezřetní než cokoliv odklikneme!

Kdo je připraven, nebývá zaskočen! Na druhou stranu bych teď nestahovala nové aktualizace … . Chvilku bych počkala, než se vichřice přežene.

Úplněk, Saturn, Uran, zatmění …

Jsme pod velkým napětím – pozor na oheň, výbuchy, zkraty, úrazy.

Zatmění bude doznívat v našich životech minimálně další půlrok, ale takový ten nejnáročnější průchod tu máme právě tyto dny.

Vydržme. Povolí to! Jsme v tom všichni, i když každý po svém. Jen, pokud nemusíme, nepodepisujme v tyto dny důležité smlouvy, nevstupujme do nových záležitostí. Nechme v nás tento důležitý okamžik nejdřív dozrát. A dostatečně uklidit to staré.

Je-li to jen trochu možné, opečujme svoje tělo, svoji duši, buďme k sobě shovívaví. Toto období je velmi energeticky náročné a je v pořádku, když budeme více odpočívat. Vyčerpání je v tyto dny téma, je třeba energii doplňovat.

Málem bych zapomněla napsat, o čem je vlastně úplněk v Býku v základu.

Znamení Býka

Znamení Býka je o našich hodnotách, financích, majetku. Ale také o své sebehodnotě.

Jsme schopni se zajistit?

Věnujeme dostatečnou pozornost svému tělu?

Co můžeme udělat pro to, abychom stáli v realitě pevněji spojeni se zemí? Na svých nohách?

To jsou ta témata, která bychom si měli zvědomit. Jak to máme, jak si stojíme a jak vykročíme nově?

Jen pro zajímavost

U nás je den 08.11.2022 termínem odevzdání minimálně 50 000 platných podpisů těch, kteří chtějí kandidovat na prezidenta.

V USA tento den probíhají volby.

Mrkni se do svého horoskopu

Úplněk probíhá na 16° Štíra. Můžete se tedy podívat, do jaké životní oblasti vám úplněk padá. Jedná se zhruba o 12° až 20° Býka, Štíra, Lva a Vodnáře. Pokud nevíte jak na to, může vám pomoci videonávod: Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí (nejen) úplněk.


Chci odebírat novinky

Chci zjistit, do jaké životní oblasti mi působí úplněk

Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí úplněk