SLUNCE VSTUPUJE DO ZNAMENÍ BERANA

Konečně jsme se dočkali

20. 3.2020, ve 4h 50m Slunce vstupuje do znamení Berana, což znamená pro mnohé nejkrásnější období v roce. Nastává jarní rovnodennost, máme tu jaro!

Na chování přírody můžeme nejlépe pochopit, jak to s tím znamením Berana je. Vzduch se začíná oteplovat a nám se do žil pomaličku vrací energie, optimismus a chuť něco nového začít. Den a noc jsou v tomto momentě stejně dlouhé s tím, že každým dnem se bude den prodlužovat, bude více světla a více prostoru pro vitalitu a životní sílu.

Beran je znamení:

mužské – akční, rozhodné

ohnivé – energetické, vitální a spontánní

základní – ctižádostivé, chce uspět

Beran je znamením začátku, instinktu, chce konat dřív než myslet. Chce se sebeprosadit stejně jako semínko, které svým klíčkem proráží studenou, ztuhlou zem. Není tedy divu, že je Beran přímý bojovník s obrovským množstvím energie.

Je pudový, vznětlivý a s ničím se moc nemastí. Jeho cíl je jasný! Prosadit se za každou cenu s vidinou přežití! Je to pro něj ta nejdůležitější věc a proto se o to tak bije. Bojovník, válečník, průkopník, vůdce.

Vždyť mu vládne planeta Mars – energetická, červená planeta akce a činu a boje!

Věřím, že právě tato energie nám může v těchto dnech pomoci a podpořit nás. Je to energie nových začátků a tak pojďme začít. Starý svět se pomalu sype a my jsme schopni najít novou sílu a cestu.

V těchto dnech je to energie, kterou potřebujeme být podpořeni. Postavit se situaci a jednat bez zbytečného filozofování. Přišla právě včas!

Tak nám držím palce!

PS:
A jestli si nevíte, kde začít, mrkněte se zatím, jak to máte ve vašich horoskopech nastaveny vy: Chci se podívat!