pro zájemce astrologie

Kurz pro ZÁJEMCE o studium ASTROLOGIE, začínáme 4.5.2020


PŘEJDĚTE ROVNOU NA PODROBNÉ INFORMACE KE KURZU zde a nebo čtěte dále:


Když dělám astrologické online rozbory horoskopu, tak je pravda, že většina mých klientů volí Skype hovor a to proto, aby mohli sledovat mojí obrazovku. Proč? Chtějí se mnou sledovat v přímém přenosu to, co zrovna v jejich horoskopu pojmenovávám a vysvětluji.

Je to asi normální, že lidé, kteří ode mne chtějí rozbor, tak se o astrologii v menší či větší míře zajímají. Nějakým způsobem je to fascinuje, chtějí to sledovat i přesto, že momentálně astrologii třeba ani nerozumí.

A právě pro zájemce astrologie, kteří ji ještě nezačali studovat, a nebo jsou věční začátečníci ve studiu astrologie, mám jedinečnou nabídku ♥.

Vytvořila jsem online kurz pro začátečníky, který jsem nazvala:

„Základní stavební kameny horoskopu“

Jak přesně kurz funguje?

Kurz je rozvržen do 3 týdnů. Každý týden budeme probírat jedno téma.

  1. týden – PLANETY
  2. týden – ASTROLOGICKÁ ZNAMENÍ
  3. týden – DOMY

Jsou dvě možnosti, jak se kurzu zúčastnit. Pro maximální využití potenciálu kurzu doporučuji všem účastníkům využít za jednu cenu obě možnosti.

Pokud si kurz pořídíte, dostanete přístup:

do členské sekce, což je místo, kde bude jen váš prostor. Každý týden vám tam budou chodit příslušná videa k tomu tématu, který bude ten týden probíráno. To je základní možnost, která je přímo navázaná na koupi kurzu.

do facebookové skupiny, která bude dostupná pouze pro účastníky kurzu. V této skupině budu plné 3 týdny k dispozici. Díky tomuto živému kontaktu můžu flexibilně reagovat na vaše potřeby tak, aby vám jako skupině, kurz maximálně vyhovoval. Pokud jste ale introverti a na FB skupinu nejste zvědaví, účast v ní není povinná. Tuto možnost ale vnímám jako velký BONUS kurzu a je jen na vás, zda a nakolik jej využijete.

BONUSY. S kurzem obdržíte dva bonusy v podobě PDF. Pokud mi od vás dorazí zaplacená objednávka do 27.4.2020, dostanete se navíc ještě do slosování o půl hodinovou konzultaci se mnou ZDARMA.

Mohla bych o kurzu psát hodně dlouho, ale vzhledem k tomu, že už to všechno mám sepsané TADY, tak se nebudu opakovat. Pokud patříte mezi případné zájemce, tak se těším na setkání!


PS: Nemusíte se bát, že by jste nestíhali nebo že by jste museli být přesnou hodinu nastoupeni na značkách.

  • S kurzem budete pracovat dle vašeho času a vašich potřeb.
  • K videům budete mít přístup a budete se k nim moci vracet dle potřeby.
  • Pokud vám videa nebudou vyhovovat, můžete využít i prezentaci v písemné formě.
  • Facebooková skupina „Základní kameny horoskopu | o krok blíž k výkladu“ bude také k dispozici kdykoliv.

Zní to pro zajímavě? Ráda vás uvítám na mém online kurzu. K bližším informacím můžete  tudy: „ZÁKLADNÍ STAVEBNÍ KAMENY V HOROSKOPU“.