slunce do vodnáře

SLUNCE VKLOUZLO DO ZNAMENÍ VODNÁŘE

19.01.2021, krátce před tři čtvrtě na deset večer vstoupilo Slunce do Vodnáře

A není tam samo. Už tam na něj čekaly Merkur, Jupiter a Saturn, což znamená, že toto svobodomyslné znamení je momentálně opravdu notně zvýrazněno.

A ano, znamení Vodnáře je znamením změny. Uran, vládce Vodnáře, v konjunkci s Marsem aktuálně tvoří kvadraturu do tohoto znamení. Tu čerstvě prošel Jupiter a do týdne projde přes kvadraturu s Uranem i Slunce. Kolem 6.2. to čeká na Venuši se Saturnem.

Že by šokující změny a nepředvídatelné zvraty? Hmm… celkem tomu věřím, u mě už se to rozjelo. Mám totiž na 7° Vodnáře svoje IC a Uran a Mars se přibližují k mému Merkuru a Slunci v Býku.  Takže přímý zásah! Jak u vás?

vodnar

Znamení Vodnáře

Vzdušné znamení – mentální, více zaměřeno na intelekt než na fyzično. Je to znamení budoucnosti, vize a zvláštní formy intuice. Ke štěstí potřebuje společnost, kde razí demokratické principy a bratrství. Charakterizuje ho přátelský vztah k lidem a můžeme ho zažít při společné práci v rámci skupin lidí a organizací, kdy jim jde o nějaký společný ideál.

Jeho velká individualita a volnomyšlenkářství koresponduje i s tím, že je těžko zařaditelný a tudíž i přizpůsobivý. Autority pro něj prakticky neexistují. Jeho pevná kvalita se projevuje tím, že koná na základě svého přesvědčení, ať se to druhým líbí nebo ne.

Svoboda je jeho krédo, tak si držme palce, ať se nám podaří ji neztratit, protože o tu se momentálně hraje


Astrologie ženské duše