Slunce do Ryb

SLUNCE VPLOUVÁ DO ZNAMENÍ RYB

Slunce se přesouvá do znamení Ryb, tentokrát již 18.02.2021 v 11:44h

V období, kdy je Slunce v Rybách se pomyslně uzavírá astrologický rok. Slunce vešlo do posledního znamení zvěrokruhu, skoro se mi chce napsat mystického znamení.

Jak můžete vidět níže na obrázku, opustilo početnou partičku planet ve Vodnáři a následuje Neptun.

Slunce přechází ze znamení Vodnáře do znamení Ryb v době, kdy máme Uran v Býku kvadratura Saturn ve Vodnáři. Jak můžete vidět, těch kvadratur (napětí) je tam poměrně dost, nicméně tato je momentálně nejpřesnější.

Saturn a Uran jsou škůdci, jejichž projevy jsou opačné. Saturn potřebujena vše svůj čas, vše zpomaluje, zpřesňuje, vychází z tradic a ověřené minulosti. Uran je novátor a vizionář, který naopak vše urychluje, je nevypočitatelný a svobodomyslný.

Výsledkem může být silné napětí a destruktivní chaos. Vzájemně na sebe působí nesourodé síly a vzniká podrážděnost, možná až násilí.

Ale takový moment, kdy nám v tom není dobře, může nastartovat jisté změny. Přelom mezi starým a nefunkčním a novým a nejistým. Ve hře jsou naše materiální jistoty, svoboda, ale také zodpovědnost za své skutky.

Tento aspekt tu s námi bude méně či více celý rok s tím, že během června a prosince se dostane ke svému vrcholu, takže na konkrétnější výsledek si ještě počkáme.

Ryby

Slunce v Rybách

Znamení vodní, ženské, pasivní a proměnlivé. O co více z něj cítíme jakési introvertní zastavení, o to více se můžeme v tichosti nořit do kolektivního moře nevědomí, spirituality, nacítěníintuice. Rozpustit hranice …

…jasné kontury se rozpouští, nevíme, kde naše aura začíná, kde končí. Noříme se do hladivé jemnosti nezištné pomoci, uměleckého světa a zapomínáme, že někde existuje svět pravidel a logiky. Mizíme ve světě Ryb fantazie a snů, do znamení, kde vládne Neptun, planeta bezpodmínečné lásky a idealismu.

Křehkost, zranitelnost a jakási nejistota znamení Ryb přesně koresponduje s tím, jak to v tu dobu, kdy přejde Slunce do Ryb, vypadá v přírodě. Dostáváme se do období, kdy se tu a tam začínají objevovat první klíčky rostlinek, první kvítka, občas první teplejší paprsek slunce. Příroda se ale ještě plně neprobouzí. Ví, že ještě nenastal ten správný čas, a tak se spíš jen oťukává a ještě podřimuje.

Ryby nejsou znamení pevné síly, ale proměnlivé křehké povahy, která se nechá lehce ovlivnit. I proto je s tímto znamením propojen alkohol, drogy – závislosti a vše, co vede k úniku od reality. Mohou se také zamotat do nejasností, chaosu. Nasávají atmosféru z okolí, zachytí každou změnu nálady a často si ji vztahují na sebe.

Jejich empatie a obětavost pro druhé je vyhlášená. Snadno se pak ale vydají ze své energie a poté musí někde, nejlépe v nějaké meditační činnosti, dobíjet baterky.

ryby


Ještě s námi nejste v FB skupině? Astrologie ženské duše