Slunce ve Lvu

SLUNCE MÍŘÍ DO ZNAMENÍ LVA

A je to tady! Pomalu nám vrcholí léto!

Slunce se dnes dopoledne, 22.7.2020, dostává do svého znamení

Slunce je ve Lvu silné, vládne mu.

Než si o něm řekneme víc, chtěla bych zmínit, že za sebou máme novoluní v Raku. Období nových začátků, které proběhlo v pondělí, 20.7.2020 večer a krátce na to se Luna přesunula právě do znamení Lva.

Připomínám pro ty, kteří si pěstují své vlasy a hledají termín zastřihnutí konečků s tím, že chtějí, aby vlasy rostly rychleji, mají jednu z posledních šancí tohoto roku, kdy lze zastřihnout konečky v době dorůstající Luny ve znamení Lva.

Pokud čtete moje články nebo sleduje moji FB stránku, tak víte, že jsem se o spojitostí vlasů a dorůstající Luny ve Lvu, případně v Panně, zmiňovala a vypsala jsem i konkrétní termíny.

Já tento termín k ostříhání vlasů využiji dnes nebo zítra. Zítra už bude Luna v Panně, ale i to je pořád ještě dost dobrá možnost konečky zastřihnout.

Slunce i Luna ve Lvu

Slunce ve Lvu

Lev je ohnivé znamení, mužské – aktivní a pevné.

Je zvýrazněna silná energie, optimismus a přirozená autorita.

Lev se pojí i s tématem dětí, her, radosti ze života.

My jsme teď byli dlouhou dobu především v niterném nastavení. Nejen díky Raku, lunární a do jisté míry i neptunské energii, ale i díky retrográdním planetám, jak jsme si o tom nejednou povídali.

Teď je velký zlom. Energie Lva se otáčí spontánně ven!

Lev potřebuje své publikum a potřebuje ukázat světu, na čem tak kreativně pracuje. Neváhá do toho dát trochu dramatického podbarvení. Hlavně ať se všichni baví. Klidně si scénu i sám zorganizuje, je prostě šikulka a hlavně, když si toho všichni všimnou a pochválí ho.

Nutno podotknout, že když jsou spokojeni, nešetří štědrostí a jsou značně velkorysí.

Slunce i Luna ve Lvu

Přeji nám, ať si toto hravé období užijeme do sytosti a to i přes omezení, kterých se jen tak nezbavíme, a které jsme v nějaké formě mohli cítit už v dnech minulých.Na obloze pomalu odchází zatěžující opozice Slunce/Jupiter, Pluto, Saturn. Tato trojka ještě neřekla poslední slovo, ale více o tom na podzim.

Momentálně už je aktuální jen Slunce opozice Saturn

Musíme ještě vynaložit značné pracovní úsilí a možná nebude od věci zařadit do svého života nějaký systém či strukturu, která nám pomůže tyto náročnější chvíle lépe překonat. Zkrátka přijmout zodpovědnost za své činy, to je to, co po nás Saturn chce.

Pojďme využít tohoto nastavení a uplatněme svoji kreativitu, kterou ukážeme světu!

Nemusíme být mistři světa, nemusíme být ani dokonalí. Důležité je, aby nás to bavilo a šlo to od srdce ♥ 


CHCI ODEBÍRAT ČLÁNKY