Slunce v Panně

MERKUR I SLUNCE DO ZNAMENÍ PANNY

Máme chvilku po novoluní ve Lvu a míříme do Panny!

19.8.2020, před pátou hodinou ranní nám proběhlo novoluní, období nových začátků. Pár hodin na to vklouzla Luna do Panny.

Další den, 20.8.2020 vstoupil do Panny i Merkur a 22.8.2020 míří do Panny i Slunce.

Energie optimistického, sebevědomého, zábavného Lva salonů, který se raduje ze samotného bytí a vlastní kreativity, je pomalu za námi. Atmosféra se pomaličku mění a ztišuje.

Už nás připravují na nesmyslná opatření, pomalu se nám zastřihávají křídla a stahují nás více nohama do reality. Čas řešení praktického života. Období více umírněnější, střízlivější. Období Panny.

Ale o čem že znamení Panny je?

Panně vládne Merkur. A protože k Panně patří, tak se v ní cítí velmi dobře. Má analytické a logické myšlení.

Panna je znamení zemské a ženské, takže není sebeprosazující. Je spíše poctivá a skromná.

Je pilná. Umí všechno rozebrat do nejmenšího šroubku, podrobit kritice a být naprosto přesná. Přirozeně se zaměřuje na detail. Panna není zrovna znamení spontaneity, spíš s energií šetří a rozděluje si ji. Nemá ji nazbyt. Její doménou je pracovitost, titěrná práce a potřebuje být užitečná.

Merkur a Slunce v Panně
kvadrát vrcholí 24. a 25.8.2020

Mars kvadratura Saturn

V těchto dnech se zpřesňuje kvadrát Marta a Saturna. Energii už cítíme a vrcholit bude 24. až 25.8. 2020.

Mars je planeta boje, akčnosti a Saturn je o ambici a vytrvalosti. Když se tyto dvě síly spojí v kvadrátu, vzniká velká síla napětí a dynamika což může taky bouchnout.

Pokud je to jen trochu možné, buďte v těchto dnech maximálně bdělí. Na silnici opatrní a celkově, když se dostanete do napjatých situací, raději si je více prodýchejte. Nebo ještě lépe, jděte si zaboxovat do pytle.


CHCI ODEBÍRAT ČLÁNKY