SILNÉ ENERGIE, SILNÝ ZAČÁTEK

V těchto dnes se mísí hodně nové energie, něco jsem psala včera na webu a něco na fb stránce. A do toho dnes, 30.04.2022 ve 22:28h, vrcholí novoluní na 10°28´ Býka.

Novoluní s částečným zatměním Slunce

Víme, že novoluní je nejlepší období pro nové začátky. Akorát, že tentokrát je to malinko náročnější v tom, že novoluní je ve volné konjunkci s Uranem v Býku a máme částečné zatmění Slunce. Že by vše proběhlo v naprostém klídku a pohodičce, to tvrdit asi úplně nemůžeme.

Zatmění si můžeme představit jako jakýsi stín …. něco, co se nám úplně nelíbí, v čem nám není dobře, něco více dramatického.

Novoluní je konjunkce Slunce a Luny

V Býku se to může týkat našich hodnot, majetku, financí … no, prostě hmota a naše stabilita v ní. Ale to víme i bez astrologie, že dnešní doba není úplně jednoduchá a že se to našich životů v nějaké formě a intenzitě dotýká. To ale neznamená, že bychom se měli vzdát svých osobních plánů, přání … životů.

Mrkněte se, jestli nemáte kolem 8° až 13° Býka nějakou planetu či důležitý bod. A do jakého domu – životní oblasti spadá? Čeho konkrétně se novoluní týká u vás? Kde je pro vás dobré nastartovat následující dva dny změny?

Možná nám retrográdní Pluto pomůže otočit se?

Důležité je zůstat stále v sobě, zůstat v kontaktu se svou duší a nenechat se zbytečně paralyzovat tím, co nemůžeme ovlivnit. Možná není náhoda, že se Pluto akorát otáčí a nutí nás otočit se zpět, do minulosti a do sebe.

Samozřejmě, že je dobré si zvážit, na co mám, co potřebuji a čeho se mohu vzdát. Vědomé žití v tomto jistě pomůže. Nekupovat zbytečnosti, obrátit se více k přírodě tak, jak to dělali naši předci. Naučit se používat dary, které nám příroda odevzdává každý rok zdarma.

Možná ve finále zjistíme, že to půjde a benefitem bude naše větší napojení se zdrojem.

Pojďme do přírody.

Sbírejme bylinky, kořínky, květy a pupeny.

Sušme, dělejme čase a tinktury.

Pěstujme si sami a bez postřiků, vraťme se zpátky k půdě.

A i když nemáme zahrady, pořád se toho dá spousta dělat i tak. Hledat možnosti, jak to udělat jinak a lépe. Pořád můžeme podpořit naše farmáře a nakupovat u nich.

A abych nezapomněla …. blíží se nám 1.květen, máj, lásky čas …. tak toho bych se držela a nezapomeňte se zítra líbat pod třešní nebo břízou!