TLAČÍ TO? TAK TO ZMĚŇ

Poslední dny jsou z astrologického hlediska velmi zajímavé. Dalo by se psát o každém jednom dni a mísí se nám různé energie.

Stále spolu běží Neptun, Venuše a Jupiter v Rybách. O tomto pozitivním spojení jsem už něco málo psala  TADY . Pluto se obrací do retrogradity (jooo, couvání už tu dlouho nebylo), Merkur se přesune z Býka do Blíženců, čeká nás novoluní v Býku s částečným zatměním Slunce a prostě pořád něco!

Dnes se podíváme blíže na Pluto

Dnes večer se otáčí Pluto do retrogradity na 28°35´Kozoroha. První retro planeta (planeta zdánlivě couvá) po pár měsících, kdy jsme si užívali, že šly všechny planety vpřed. I my jsme mohli jít po velkých stagnacích tuto dobu vpřed. Tak snad jsme toho využili, protože …. teď … dost.

Někam jsme došli a teď se zastavujeme a budeme se nořit do svých pocitů, emocí, prožívání a hloubek, které normálně ani nedohlédneme. 

Přichází čas podívat se na to, jak to opravdu máme.  Podívejte se, jestli nemáte na 26° až na 30° Kozoroha, případně Raka, Berana a Vah nějakou planetu či důležitý bod. Pokud ano, věřím, že vaše poslední dny jsou výživné a následující období to nebude jinak.

Tam, kde Pluto stojí, tam působí a intenzivně tlačí. Už týden na stejném stupni a ještě na něm přes týden zůstane.

A teď se bude dalších více než pět měsíců zavrtávat hlouběji a hlouběji, až na dřeň. Každý ho budeme samozřejmě cítit v jiné životní oblasti, dle individuálního nastavení horoskopu. Bude se vracet zpět do 26°07´Kozoroha.

Pomalu a důkladně

Pluto se pohybuje velmi pomalu, takže daleko nedojde, ale na těchto stupních ho budeme cítit o to intenzivněji.

Co se v nás, a následně kolem nás, proměňuje a bude proměňovat? Změny nemusí být na první pohled patrné, ale věřte, že jde o změny hluboké a trvalé. Pluto je nejpomalejší planetou a proto je jeho účinek nejintenzivnější. Díky jeho působení – a často díky krizím, které nám do života přináší – se můžeme proměňovat, transformovat a růst na té nejhlubší úrovni nás samých. Může být zdrojem neuvěřitelné vnitřní síly nebo tlaku.

Přejme si, abychom potenciál této síly využili co nejvíce konstruktivně. A jestli to tlačí, tak to změň!