MERKUR BRZDÍ A JUPITER CHCE AKCI!

Včera, 10.05.2022, nám začal Merkur v Blížencích couvat. A dnes brzy ráno přešel Jupiter z Ryb do Berana, kde pár měsíců zůstane, aby se ještě v listopadu na chvilku vrátil do Ryb.

Změna energie je tu

Na jednu stranu můžeme zažívat zpomalení a blokace a na druhou stranu cítíme, že energie se stává více ohnivou a dynamickou. Je to způsobené tím, že se tu střetává brzdící energie retrogradity Merkura a potřeba Jupitera v Beranu vyrazit vpřed.

Nenechme se zmást, možná bude rozjezd našich ideálů pomalejší, ale alespoň budeme mít pár dní k dobru na to, vše si dobře rozmyslet.

Retrográdní Merkur a Jupiter v Beranu

Merkur couvá!

Pokud Merkur couvá, je záhodno vše si dobře promyslet

Všechny důležité smlouvy třikrát přečíst a ještě se s někým poradit.

Koupě domů, pozemků, aut, počítačů, mobilů … nechme, pokud možno až na dobu, kdy půjde Merkur zase vpřed. Pokud můžeme, počkejme po 04.06.2022, až půjde Merkur vpřed.

Vezměme více času na cesty, protože můžeme zůstat z různých důvodů v dopravní zácpě.

Obrňme se trpělivostí na úřadech.

Počítejme s tím, že komunikace může váznout a ne vše půjde snadno vysvětlit.

Jupiter přešel do Berana

Co se ale týče naší osobnosti, sebeprosazeníuvědomění si sebe sama, tam můžeme být úspěšní.

Jupiter je planeta expanzerůstu. Vypovídá o naší životní filozofii a vidí věci z nadhledu.

A protože se s Jupiterem pojí nadšení a dobrodružství, v Beranu by naše plány, ve kterých hrajeme hlavní roli, mohly dostat ten správný spád. V Beranu dostaneme více sebedůvěry, rozhodnosti a dost přímočaré energie na to, abychom mohli cíle dosáhnout.

Jupiter je planetou příležitostí, tak snad příležitosti, které nám osud přihraje, chytneme včas za pačesy a náležitě využijeme. Také můžeme mít tendence bojovat za slabší a spravedlnost.


Chci odebírat novinky