PŘEKOTNÉ NOVOLUNÍ VE LVU

Novoluní ve Lvu je skoro tu. Tak snad ho nemineme v tom rychlostním zmatku, ve kterém se poslední dny doslova smýkáme. Máme za sebou Merkur ve Lvu kvadratura Mars v Býku.

Co jede na pozadí

Novoluní doprovází Merkur ve Lvu kvadratura Uran v Býku, navázaný konjunkcí na severní uzel, což je ještě větší energetizující kalibr než s Marsem. Tak hlavně opatrně.

Pozor na:

zbrklost,

konflikty,

nehody

úrazy s elektrickými spotřebiči, ohněm a tak podobně.

Třaskavé napětí a nervozita stoupá, náhlé změny a nečekaná překvapení jsou téměř jistota těchto dní.

Tak jo, právě jsme se dozvěděli, že na tu horskou dráhu, a ztrátu pevné půdy pod nohami, nejsme sami. Jedeme kolektivně! I když Uran konjunkce severní uzel samozřejmě působí a dělá zmatky … teda .. ehm … osvobozuje každého v té životní oblasti, kde se Uran nachází.

Tak teď se můžeme uklidnit (Jde to vůbec?) a doklopýtat k tomu novoluní, o kterém to původně mělo být.

Novoluní ve Lvu

Novoluní (konjunkce Slunce a Luny) se nachází na 5°38´Lva, v 7.domě vztahů. Vrcholí ve čtvrtek, 28.07.2022, v 19:54 hodin. Slunce je zde silné, protože Lvu vládne a tak se může plně projevit Lví energie.

Novoluní ve Lvu

Znamení Lva

Lev je znamení ohnivé a aktivní.

Je o radosti ze života, kreativitě, tvoření a optimismu.

Znamení plné života a vitality.

Je o našich dětech, koníčcích, hravosti, velkorysosti a flirtu.

Stát na výsluní a být oceněn za to, že jsem.

K radostné atmosféře je tu ohnivá podpora od Jupitera, toho času stojícího na 8°43´Berana. Zrovna se otáčí do retrogradity. Bude couvat příští čtyři měsíce.

Jupiter podpoří nové myšlenky a plány. Dodá radost ve vztazích.

Tak to vypadá na hodně dobrodružné následující dny! Jen, prosím, opatrně!

A nezapomeňte … novoluní, je období nových začátků. Tak pokud u vás teď řádí Uran se svými nečekanými překvapeními víc než si přejete, postavte se do své síly, a začněte znovu a lépe. Protože to je ten pravý důvod toho, proč se staré boří. Je to zkrátka nefunkční a je čas zrodit se (to) znovu. A tyto dny jsou pro to doslova stvořené.

Už jste mrkli do svých horoskopů?

Nezapomeňte se podívat do svých horoskopů, do jaké životní oblasti vám toto novoluní ve Lvu působí. Kde je pro vás důležitý ten nový začátek.

Pokud nevíte, jak na to, můžete si TADY stáhnout můj minikurz ZDARMA. Najdete tam celý video návod, jak na to. Nenechte se zmást, že je v názvu „úplněk“. Návod krásně použijete pro jakoukoliv důležitou událost na nebi.

V tomto konkrétním případě se podívejte na dvě události. Na novoluní a na Uran.

Slunce konjunkce Luna se nachází na 5°38´Lva – novoluní

Podívejte se, do jakého domu vám novoluní (Slunce a Luna) padá a můžete se také podívat, zda nemáte nějakou planetu či důležitý bod právě na 5° až 10° Lva, případně Vodnáře, Býka či Štíra. Jestli tam nějaké planety máte, o to intenzivnější pro vás bude období nových začátků v té životní oblasti.

Uran se nachází na 18°37´ Býka

Pak se můžete podívat ještě na zhruba 16° až 21°, kam vám spadá Uran v Býku, případně ve Štíru, Lvu či Vodnáře. V této životní oblasti čekejte případné turbulence.


Chci odebírat novinky

Chci zjistit, do jaké životní oblasti mi působí úplněk

Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí úplněk