uplnek kozoroh

AMBICIÓZNÍ ÚPLNĚK V KOZOROHU

Úplněk v Kozorohu vrcholí ve středu, 13.07.2022 v 20:37h

Úplněk je opozice mezi Sluncem a Lunou. Slunce je v RakuLuna v Kozorohu. Úplněk zvýrazňuje téma kariéry. Jedná se o znamení ženská a kardinální. Jít si za svým cílem.

Kozoroh a jeho nasměrování

Kozoroh je ambiciózní. Potřebuje řád, má smysl pro povinnost, v práci se potřebuje posouvat stále výš.

Dělat věci tak, abychom měli reálné výsledky.

Je to o systematické práci, kdy jsme ochotni vydat více úsilí a překonávat různé bloky, strachy, omezení.

Úplněk v Kozorohu

Možná se tu vytvořil prostor na to, přemýšlet, jak budeme žít dál. Kolik energie jsme ochotni věnovat práci či kariéře a kolik rodině. Jaké postupy zvolíme pro její zabezpečení.

Kozorohvysoké nároky i na sebe, i na druhé, ale díky jeho vytrvalosti, zodpovědnosti a systematickému plánování je schopen svých cílů dosáhnout.

Nad čím se v tyto dny ještě zamýšlet?

V Čechách tento úplněk probíhá na ose partnerství, Já a Ty – 1. a 7.dům. Luna v Kozorohu je v 1.domě.

Můžeme si klást otázky typu:

Kde a jak se můžu seberealizovat? V jaké oblasti chci být úspěšná?

Jaké bloky a překážky musím překonat, abych se cítila dobře?

Jak to mám se zodpovědností ve svém životě, ve svém vztahu?

Úplněk má doprovod

Tím, že je Luna ve volné konjunkci v Plutem, můžeme úplněk prožívat s ještě větší intenzitou. Možná se budeme cítit trochu pod tlakem. Možná tlačí termín? Nebo okolnosti?

Smysl pro zodpovědnost podporuje Venuše trigon Saturn. Ať už se to týká lásky nebo financí a zabezpečení. I když s tím kvadrátem od Neptunu dvakrát měř, jednou řež (pozor na růžové brýle)! Možná věci nejsou tak, jak se na první pohled zdají.

Úplněk ale podporuje Uran v Býku v konjunkci se severním uzlem (a v opozici s jižním uzlem). A volně má podporu i od Neptunu v Rybách.

Od Urana může proudit inspirace či vize a jakési odlehčení. Můžou nás napadat originální nápady, díky nimž nás cesta k cíli může přeci jen i více bavit. Od Neptunu špetka porozumění, něhysoucitu. Zkrátka tam dává takovou větší jemnost, citlivost, intuici.

Tak nakonec by se nám úplněk mohl docela vyplatit, když se trochu posnažíme.

Ale pořád je to úplněk!

Ale ano, úplněk je často o tom, že nevíme co se sebou.

Necítíme se zrovna uvolnění a v pohodičce. To je holý fakt, že to tak často bývá. Ale protože už známe ten princip, kdy novoluní je o nových začátcích a úplněk o jakémsi dovršování, pak také víme, že po nádechu přijde výdech … a výdech přijde právě po úplňku.

Pokud máte momentálně pocit, že nevíte, co se sebou, máte pocit, že už z toho nádechu prasknete, pak se držte toho Urana, vizionáře. Ten už letí do „zítra“ … a „zítra“ po úplňku … bude lépe, pak už to zase rozdýcháme. Takže to vydržíme!

O-oo-ooo …. no, on nám tam bude zase úřadovat Pluto, takže transformační témata budou pokračovat …. ale i tak věřím, že nádech, výdech stihneme!

A teď je řada na vás

Zvláště významný bude úplněk pro ty z vás, kdo máte nějakou planetu či důležitý bod v horoskopu zhruba na 20° až 25° Kozoroha, ale také Raka, případně Berana či Vah.

Podívejte se, kde máte úplněk ve svém horoskopu. Že nevíte jak na to?

Pro takový případ jsem pro vás připravila minikurz – video návod – Do jaké životní oblasti mi působí úplněk.

Přeji nám všem krásný, letní, úplněk s maximálním využitím jeho potenciálu!


Chci odebírat novinky

Chci zjistit, do jaké životní oblasti mi působí úplněk

Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí úplněk