TENTO ÚPLNĚK VE VODNÁŘI ZDÁ SE BÝTI ROZMARNÝ

Úplněk ve Vodnáři vrcholí v pátek, 12.08.2022 ve 3:36h ráno. U nás probíhá na ose 2/8 – osa financí, vnímání vlastní sebehodnoty a učení se nelpět na tom, co už nám neslouží.

Období úplňku se pravidelně hlásí tím, že v sobě cítíme jakési těžko definovatelné napětí. Máme pocit vnitřního tlaku a celkově s dostáváme více do pocitů, které nám nejsou úplně příjemné.

Úplněk ve Vodnáři

Jsme přibrzdění …

Tentokrát se nám vnitřní prožívání obohacuje o působení Saturna ve Vodnáři, který je v konjunkci s Lunou ve Vodnáři a tudíž v opozici se Sluncem ve Lvu.

Saturn vede doslova k ochromení! Víme, že bychom něco měli, ale ono to z různých důvodů nejde.

překonáváme překážky,

nastávají různá omezení,

konfrontujeme se s blokacemi

… zkrátka vše je tak nějak zbrzděno a pocit, že si neseme na svých bedrech čím dál větší zátěž, je nasnadě.

… Jenže zároveň to bouchá

Do možné stagnace máme takové překvapující cukatury, třaskání jako by nás to chtělo rozervat zevnitř! Tak co to všechno znamená?!?

No …. úplněk je navázán kvadraturami na Uran konjunkce Mars v Býku a potažmo na karmickou osu lunárních uzlů. Takže přátelé, tohle dohromady, to už je vážně slušná jízda!

Na jednu stranu brzda, ale z druhé strany:

nervozita, konflikty,

napětí, vypětí, zvraty,

vnitřní boj,

sklony k nehodám a úrazům.

Kdo nepochopí, že změny musí udělat, půjde z kola ven. Nedobrovolně.

Pracujme s aktuální situací

Nebuďme zaskočeni, když nečekané změny nastanou. Nalaďme se na tuto možnost změny.

Buďme ve střehu a pokud možno i ve středu – nezapomeňme, že retrográdní planety po nás chtějí, bychom neignorovali vnitřní nastavení.

Ale nemusíme se hroutit, známe už velmi dobře život. Kde se bortí něco starého, tak dostává šanci něco nového.

Nezapomeňme, máme úplněk ve Vodnáři, a to je znamení vizí a nadějí v nové, lepší zítřky. A to prostě pozitivní je! A nakonec se nám třeba ještě uleví … .

Osvobozující je už i jen ten pocit, že v tom nejsme sami. Také víme, že nejhorší je to vždy do vrcholu úplňku a pak si energie zase sedají.

Naděje umírá poslední

Vydržíme to, protože největší tlaky brzy pominou.

Pokud to jde, tak důležitá rozhodnutí, finální závěry odložme až po úplňku. Doporučuji pondělí, protože to bude vrcholit krásný trigon Mezi Plutem a Marsem, který se pomalu rodí. Tato síla je mocná a rychlá zároveň, takže vidíte, nakonec se přeci jenom hneme správným směrem.

Venuše volá: „Raduj se ze života“

A rozloučíme se zmínkou o Venuši. Protože je docela dobře možné, že vnímáte, se mění i atmosféra kolem vztahů, lásky, peněz.

Venuše přechází z domáckého a pečujícího Raka do oslavujícího Lva. Podporuje naši tendenci se předvést. Ukázat, co umíme vytvořit. Zajít si do divadla, na přátelskou večeři, obdivovat umění, flirtovat. Zažívat více radosti s dětmi. Prostě více oslavovat život a držet i optimismus.

Tak jo, prostě věřme procesu a buďme přitom bdělí!

Jak to máte ve vašem horoskopu?

A jestli víc prožíváte útlum nebo třaskání či výbuchy, to samozřejmě opět a znovu záleží na individuálním horoskopu. Mrkněte se, zda nemáte nějakou planetu či důležitý bod na zhruba 18° až 21° ve znamení Vodnáře, Lva, Býka či Štíra – tam tipuji více tu elektriku.

Pokud máte planetu či důležitý bod kolem 23° až 25°, vidím to více na tu cukaturu … „chci, ale nejde“.

Ale vzhledem k tomu namíchání blízkostí aspektů si myslím, že tam bude obojí, možná se to bude jen střídat v čase a nebo to bude probíhat současně.

Tak jako tak se nezapomeňte podívat, do jaké životní oblasti vám úplněk působí, ať víte, kde můžete jeho energie nejvíce čekat.

Pokud nevíte, jak na to, stáhněte si minikurz „Zjisti, do jaké životní oblasti Ti působí úplněk“. Stačí kliknout TADY. Teda … bylo by zvláštní, kdyby jste to už netušili, ale i potvrzení se počítá.


Chci odebírat novinky

Chci zjistit, do jaké životní oblasti mi působí úplněk

Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí úplněk