PODZIM JE TU, SLUNCE MÍŘÍ DO VAH

Včera brzy ráno proběhl úplněk v Rybách. Jak jsem mohla zjistit z vašich reakcí na mé živé vysílání na FB, mnozí z vás ho silně pocítili. A ani jsme se nenadáli a máme tu další významnou událost.

Slunce se přesouvá do znamení Vah, máme podzimní rovnodennost. Nastane 22.09.2021, 21:21h

Možná cítíme, že se nacházíme v období, které nás staví do balancování a zvažování. Minimálně znamení Vah k tomu přímo nabádá.

Vzhledem k tomu, že máme již dlouho velkou část planet retrográdní, je to celkem na místě. Retrogradita planet nás ponouká k tomu, abychom se více podívali do svého nitra. Rozeznat, co potřebuje naše duše dál. A také se podle toho zařídit.

pustit to, co už nám neslouží

srovnat se s minulostí

zjistit, jak půjdeme dál

možná i s kým (ne)půjdeme dál

Co se aktuálně děje

Vzdušné Váhy jsou znamením diplomacie, vztahů a partnerství. Vahám vládne Venuše. Ta je teď ve Štíru a momentálně v dost přesné opozici na Uran v Býku. To vypadá celkem třaskavě a vášnivě. Tento aspekt nahrává překvapením a změnám. Tak snad se to vybije na správných místech s co nejmenšími škodami.

Přeci jenom jsme možná více než mírně pod tlakem a velký T-kvadrát Merkur ve Vahách opozice Luna v Beranu s vrcholem Pluto v Kozorohu nám to tedy neulehčuje. Prožívání napětí je o to intenzivnější a náročnější. Můžeme se setkat i s manipulací. Naštěstí Lunu s Merkurem podporuje krásně Jupiter, planeta optimismu, naděje a víry. Funguje tak trochu jako ochrana.

Zkusme se tedy den dva ovládnout a vyčkat, jak se situace vyvine. Když to překonáme, budeme pak moci těžit z krásně ozářené konjunkce Slunce/Mars od Saturna. Aspekt, který se postará o větší stabilitutrvalost.


Volá vás astrologie? Chcete se učit astrologii, ale nevíte odkud začít? Jste věčný začátečník a motáte se v kruhu?

Ještě chvíli za námi můžete naskočit do uceleného astro programu 7+7týdnů. Půjdeme po stopách planet k vlastnímu nitru. Pro podrobnější info k jedinečné nabídce klikněte TADY. Využijte příležitost, než zavřeme brány