novoluni_stir_zmeny

NOVOLUNÍ VE ŠTÍRU PROVÁZÍ SILNÉ ENERGIE

Poslední dny zažíváme silné změny energií.

V neděli v 06:08h se Saturn ve Vodnáři otočil do přímého směru. Couval téměř 5 měsíců. Po jeho otočce vidíme už více jasně, kolik toho musíme udělat, kde musíme zabrat. Vystavit si pořádné základy pro další život. Nebude to maličkost. Saturn po nás vždycky chce práci, ale alespoň se nám konečně rýsuje cesta, kudy jít dál.

Ve stejný den přešla kolem poledne i konjunkce Slunce a Venuše z Vah do Štíra. Už to samo o sobě je opravdu velká změna.

A v úterý, 25.10.2022 ve 12:49h vrcholí novoluní ve Štíru!

U nás probíhá na nejvyšším bodě horoskopu, přímo u MC a je provázeno právě Venuší. To vypadá jako silné novoluní.
Poté, co jsme na chvilku mohli využít prostor pro témata lásky, vztahů, harmonie, nastává období, kdy se budeme opět a znovu nořit do sebe. Že vám to tak nějak připomíná texty s předmětem retrográdních planet? Nu což, ještě s tím nekončíme … .

Neprobádané psychické vody Štíra

Štír je znamení ženské, vodní, pevné. Je o intenzitě prožívání, touhách, vášních, autenticitě … . Ale i o mocenských bojích, žárlivosti, krizích, strachu, sexu, smrti a o penězích.

Štír nám umožňuje:

Zahlédnout pravdu v její nahotě bez přibarvení.
Dobrat se podstaty.
Probudit v sobě intuitivní vhledy a vnitřní zrak.
Nechat působit ohromnou sílu vůle ve zdánlivé pasivitě.

Všechna Štíří témata jsou ještě umocněná tím, že je novoluní doprovázeno částečným zatměním Slunce – „oslabení“ energie Slunce.
Proto se dnešní den (ještě lépe od dneška až do 08.11.2022, kdy bude vrcholit úplněk doprovázený úplným zatměním Luny) vyvarujme podepisovánívyřizování důležitých smluv, dohod a podobných záležitostí. Pokud to jde, tak toto období nepodstupujme operace srdce, pohlavních orgánůkonečníku.

Pusť to!

Novoluní je obecně období nových začátků, nicméně tentokrát je to spíše o tom, abychom pustili to, co už nám neslouží. Pustit a odstartovat nově.

Položme si otázky.

Co máme ukončit? Co nás brzdí? Co nám neslouží? Co v hloubi duši tušíme, že již na naší cestě není funkční? Od čeho se potřebujeme osvobodit, aby mohla být dokončena naše transformace? Náš přerod?

Buď to zahlédneme sami a dobrovolně se pustíme do očisty, a nebo nám to ke změně pomůžou situace.

Novoluní probíhá na 2°Štíra. Můžete se tedy podívat, do jaké životní oblasti vám novoluní padá, případně zda nemáte v rozmezí 0° až 5° Štíra nějakou planetu či důležitý bod. Případně 0° až 5° Býka, Lva a Vodnáře. Pokud ano, pak budete působení novoluní cítit o to intenzivněji. Pokud nevíte jak na to, může vám pomoci videonávod: Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí (nejen) úplněk.


Chci odebírat novinky

Chci zjistit, do jaké životní oblasti mi působí úplněk

Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí úplněk