DO NITRA V ÚPLŇKU V RYBÁCH

Úplněk vrcholí v sobotu, 10.09.2022 těsně před polednem na 17°41´Ryb. Tento úplněk bych jedním slovem nazvala niterný.

Jestli trošku sledujete dění na obloze, tak možná víte, že máme velké množství retrográdních planet. To znamená, že zdánlivě couvají. Do jisté míry nás to zpomaluje a nutí otočit se do minulosti, ponořit se do sebe a vnímat nějaký čas realitu více přes nitro a duši, nikoliv přes logiku.

Nitro na prvním místě

A s tímto úplňkem se dostává do retrogradity i poslední planeta, která může být retrográdní … Merkur ve Vahách.

To už vnímám jako zpečetění toho, že je třeba jít více k sobě. Být v souladu především se sebou samým, ať už se venku děje cokoliv. Ať už se nám okolí snaží namluvit cokoliv o tom, kdo jsme, co chceme, nebo jací bychom měli být.

Toto samo o sobě vnímám jako dost jasné sdělení, že práce na sobě je teď prvořadá. Ale taková, která musí přijít zevnitř. Z vlastních pocitů, vedení, prožívání a nacítění.

A k tomu nám právě nahrává i tento úplněk v Rybách.

úplněk v Rybách
Úplněk v Rybách

Luna v Rybách

Luna v Rybách je právě o napojení do hlubin duše. Napojení do nevědomých sfér nás samých.

Citlivá, soucitná, obětaváintuitivní. Emoce jsou teď důležité, vnímejme je. Intuice je o to silnější, že úplněk krásně podporuje vizionářský Uran v Býku.

Ryby jsou vodní a ženské, dominuje pasivita. Tentokrát to opravdu není prioritně o tom, jak se předvedeme venku, ale o tom, co si navnímáme uvnitř nás. Co bude pomalu zrát a připravovat se, aby to mohlo plynule, nenásilně postupně prosakovat do vnější reality. Na to ale nespěcháme, máme čas.

Ale také je to o tom, co budeme pouštět. Nejintenzivněji to budeme vnímat v té životní oblasti (v tom domě), do které nám úplněk padá v horoskopu.

Pokud se bavíme o vnějším vyjádření, tak tam přeje úplněk umělcům. Těm, kteří dokáží své napojení a otisk duše přinést mezi nás skrze hudbu, obrazy a nebo třeba poezii.

Zvýrazněná psychosomatika

Úplněk je opozice Luny a Slunce, to znamená, že když je Luna v Rybách, je Slunce v Panně. Tímto se nám zvýrazňuje osa psychosomatiky. Pokud se sebou nebudeme v souladu duševně, odzrcadlí se to na těle.

Také nutno podotknout, že v období úplňku jsme často pod vnitřním tlakem. Při úplňku v Rybách můžeme díky tomu inklinovat k únikům od problémůreality všedního dne. Alkohol a drogy v tuto dobu působí silněji, tak opatrně s dávkováním.

Raději si naordinujme pobyt v přírodě,

užívejme ještě příjemně teplé dny.

vyživujme svou duši,

naložme se do aromakoupele, zapalme vonnou tyčinku,

dopřejme si masáž s mandlovým olejem, klidnou hudbou a tlumeným světlem … .

… Zkrátka se rozmazlujme. Dostat se do ticha sama sebe, případně otevřít své téma s blízkým člověkem. A pak na sebe vše nechat působit a dovolit si jen být.


Srdečně vás zvu na online minikurz zdarma Objev sílu astrologie ↓↓↓

Chci se zúčastnit online minikurzu ZDARMA – Objev sílu astrologie

Objev sílu astrologie
Minikurz ZDARMA – Objev sílu astrologie

Chci odebírat novinky