NOVOLUNÍ – NĚCO SE CHYSTÁ, ALE JAK U KOHO, JAK CO

V úterý, 01.02.2022, v 6:45h nastává novoluní ve Vodnáři.

Máme za sebou náročné období. Zdá se, že i když ještě není vše uspořádané a v klidu, vnímáme potřebu se pomalu připravovat na startovací čáru.

Novoluní nastane na 13°Vodnáře. Mrkněte, zda kolem 10° až 15° nemáte nějakou planetu či důležitý bod. Pokud ano, o to intenzivněji ho můžete cítit.

Novoluní ve Vodnáři

Nové začátky?

Novoluní je čas nových začátků, ale je pravda, že tentokrát to maličko drhne. Venuše v Kozorohu se ještě vzpamatovává z retrogradity a Merkur v Kozorohu se bude do přímého směru teprve otáčet.

Takže si myslím, že naše nové začátky se maličko opozdí.

Navíc je tentokrát novoluní v konjunkci se Saturnem, a ten potřebuje na všechno vždycky čas. Nehledě na to, že znamení Kozoroha je také značně obsazené (Saturnská energie kam se podíváš … ). Prostě to musí uzrát.

Tak jako tak, Vodnář je znamení, kde si opravdu můžeme dovolit plánovat nové, nadčasové a originální vize, přicházejí neotřelé nápady, chystáme nové projekty a začínáme, i přes jisté komplikace, cítit vítr ve vlasech.

Čekáme na Merkura … a tradáá

Jak jsem již zmínila, ještě čekáme na otočku Merkura a pak můžeme vyrazit. Vyjít ven se vším, co do té doby stačíme naplánovat, uspořádat, vyladit, naladit … . Vím, že už-už chceme …. ale ještě to úplně nefrčí.

Nevadí, tak se to nejdříve narodí uvnitř nás. Aspoň si budeme sebou více jisti.

Ano, cítíme, že to tentokrát není sranda, a taky se na tu cestu připravujeme v plné vážnosti. Víme, že bude třeba vyvinout značné úsilí. Ale vzhledem k tomu, že vidíme světlo na konci tunelu, jsme tentokrát odhodlaní brzo opravdu vykročit. Možná vykročit nově, jinak, ale rozhodně už jít dopředu.

Kdy jindy než teď? Když i všechny planety půjdou napřímo.

Takže si to shrňme …

Víme, že novoluní je o tom, něco nového začít. Ale také víme, že nás to ještě úplně nepouští. Mnohé se tedy uděje nejprve na mentální úrovni, konec konců, novoluní leží v intelektuálním Vodnáři.

A hned, jak nás to od 5.2. pustí, slibme si, že vykročíme. S našimi vizemi máme tentokrát velké šance na úspěch. Máme:

ambice,

odhodlání,

potřebujeme bytostně změnu,

jsme připraveni máknout,

možná cítíme jisté vzrušení až napětí.

Tak to by bylo škoda nevyužít!

Ale stále pozor na nehody, stále opatrně! A energii si rozložme efektivně. Práce a budování bude víc než dost!


Minikurz zdarma Objev sílu astrologie začal 31.01.2022. Nicméně, nechám ještě chvilku otevřené brány pro opozdilce. Tak pokud máš zájem, tak spěchej!

Chci se zúčastnit minikurzu zdarma

Poslední možnost se přidat

Chci odebírat novinky

TUDY do skupiny Astrologie ženské duše