TLAK PŘEDE MNOU, TLAK ZA MNOU

Tak jsme, každý po svém, prošli nedělí, kdy byla přesná konjunkce Slunce/Pluto. Nastartovalo se období minimálně pár dní, kdy můžeme prožívat škálu intenzivních prožitků. Můžeme cítit tlak, že by to jednoho roztrhlo. Pluto jde vždycky až na dřeň. Nešetří nás a učí nelpět nad přežitým a jde pěkně do hloubky.

Teď se nám do této, poměrně náročné energie, přimíchává energie úplňku.

Úplněk v Raku

Úplněk v Raku vrcholí zítra, 18.01.2022, krátce po tři čtvrtě na jednu ráno, takže už jej jistě cítíme.

Úplněk v Raku

Úplněk se v horoskopu ukazuje jako Slunce opozice Luna. Pluto je u Slunce, tak je logicky i v opozici na Lunu.

Úplněk bývá náročný sám o sobě, cítíme se často více pod tlakem, ale takhle se intenzita okamžiku opravdu násobí. Dokončují se jisté vnitřní procesy a je to znát.

Pluto se postará o intenzivní emoce. Ukáže nám, na čem přespříliš lpíme. Můžeme pocítit stavy moci a bezmoci. A uvidíme, jak velké očištění či transformaci, v konečném důsledku, zažijeme.

Navíc Luna je v Raku, tam obecně vládne, a tak je její vliv o to silnější.

Můžeme se do jisté míry konfrontovat s minulostí, rodinou, kořeny. Je to i o péči a pocitu bezpečí. Naše prožívání je v tomto období důležité a jde do hloubky. Copak se po nás asi chce?

Děje se toho celkem dost

Víme, že se nám otočil Merkur ve Vodnáři, jak jsem o tom informovala zde, a už couvá.

Od 13.01. 2022 máme zastavený Uran na 11°Býka, nositel energie zvratů, změn a překvapení. Chystá se na na přímý chod. Stále tedy pozor na nehody, zbrklost, zkratové jednání. Merkur ve Vodnáři je navíc v kvadratuře s Uranem v Býku.

Atmosféra je plná napětí jako před bouří. Nevím jak u vás, ale u nás venku docela vichřice. I na tom počasí je vidět, jak se energie melou.

Na definitivní rozhodnutí máme čas

Zásadní rozhodnutí rozhodně nechme na později. Počkejme, až tohle vyhrocené období poleví a přestaneme mít tak silný emocionální tlak, pod kterým často neděláme dobrá rozhodnutí.

Doporučuji zajít do přírody a dýchat, prodýchávat a opět dýchat.


Chci se zúčastnit minikurzu zdarma

Objevte sílu astrologie

Chci odebírat novinky

TUDY do skupiny Astrologie ženské duše