TLAK PŘEDE MNOU, TLAK ZA MNOU

Tak jsme, každý po svém, prošli nedělí, kdy byla přesná konjunkce Slunce/Pluto. Nastartovalo se období minimálně pár dní, kdy můžeme prožívat škálu intenzivních prožitků. Můžeme cítit tlak, že by to jednoho roztrhlo. Pluto jde vždycky až na dřeň. Nešetří nás a učí nelpět nad přežitým a jde pěkně do hloubky.

Teď se nám do této, poměrně náročné energie, přimíchává energie úplňku.

Úplněk v Raku

Úplněk v Raku vrcholí zítra, 18.01.2022, krátce po tři čtvrtě na jednu ráno, takže už jej jistě cítíme.

Úplněk v Raku

Úplněk se v horoskopu ukazuje jako Slunce opozice Luna. Pluto je u Slunce, tak je logicky i v opozici na Lunu.

Úplněk bývá náročný sám o sobě, cítíme se často více pod tlakem, ale takhle se intenzita okamžiku opravdu násobí. Dokončují se jisté vnitřní procesy a je to znát.

Pluto se postará o intenzivní emoce. Ukáže nám, na čem přespříliš lpíme. Můžeme pocítit stavy mocibezmoci. A uvidíme, jak velké očištění či transformaci, v konečném důsledku, zažijeme.

Navíc Luna je v Raku, tam obecně vládne, a tak je její vliv o to silnější.

Můžeme se do jisté míry konfrontovat s minulostí, rodinou, kořeny. Je to i o péčipocitu bezpečí. Naše prožívání je v tomto období důležité a jde do hloubky. Copak se po nás asi chce?

Děje se toho celkem dost

Víme, že se nám otočil Merkur ve Vodnáři, jak jsem o tom informovala zde, a už couvá.

Od 13.01. 2022 máme zastavený Uran na 11°Býka, nositel energie zvratů, změn a překvapení. Chystá se na na přímý chod. Stále tedy pozor na nehody, zbrklost, zkratové jednání. Merkur ve Vodnáři je navíc v kvadratuře s Uranem v Býku.

Atmosféra je plná napětí jako před bouří. Nevím jak u vás, ale u nás venku docela vichřice. I na tom počasí je vidět, jak se energie melou.

Na definitivní rozhodnutí máme čas

Zásadní rozhodnutí rozhodně nechme na později. Počkejme, až tohle vyhrocené období poleví a přestaneme mít tak silný emocionální tlak, pod kterým často neděláme dobrá rozhodnutí.

Doporučuji zajít do přírodydýchat, prodýchávatopět dýchat.


Chci se zúčastnit minikurzu zdarma

Objevte sílu astrologie

Chci odebírat novinky

TUDY do skupiny Astrologie ženské duše