novoluní v beranu

NOVOLUNÍ JAKO NOVÝ ZAČÁTEK?

Vy, co jste se mnou v kontaktu, ať už přes e-maily, FB skupinu nebo u mě třeba studujete astrologii, tak víte, že Beran je znamení nových začátků. Beran je spojován s počátkem jara, kdy si klíčky musí prorazit cestu přes leckdy ještě tvrdou, zmrzlou zem.

Díky energii Berana jsme doslova svědky toho, jak se každoročně obrozuje příroda. Příroda se probouzí, obléká se do různých barev, vůní a ptačího zpěvu. Je to opravdu velká, razantní síla bojovníka, která dokáže doslova proměnit svět.

A možná víte, možná ne, že i novoluní je období, kdy je dobré něco nového začít. Takže už asi tušíme, že těžko hledat lepší období na nové začátky než zrovna v čase propojení energií novoluní a Berana.

 

Novoluní v Beranu, 12.04. ve 4:30h

Novoluní, jak můžete vidět na obrázku, probíhá v době, kdy se sejde Slunce a Luna na stejném stupni . V tomto novoluní se tak děje na 23°, přesně 22°24´.

Astrologicky toto spojení nazýváme konjunkce. Tentokrát máme opravdu velmi obsazené znamení Berana. Merkur, Slunce, Luna, Venuše a Chiron v Beranu. To je opravdu velká síla.

Beran je znamení kardinální, znamení impulsu a akce , a sám za sebe. Jaká „náhoda“, že zrovna na tento den přišlo uvolnění opatření a otevírají se hranice okresů! No, vzhledem k tomu, že zde máme zároveň Venuši kvadratura Pluto v Kozorohu a do kvadratury na Pluto nabíhá i Slunce, klid nečekejme. Ba spíše naopak. Mocenské boje. Pluto je pánem podsvětí, takže někde hluboko už to pěkně a intenzivně vře.

Tak jako tak je určitě dobré tento den využít k novým začátkům, i kdyby se v ten den měla jen zrodit nová myšlenka nebo akční plán pro dny následující. Pokud vás tedy něco napadne, zkuste popřemýšlet o tom, jak to zrealizovat. Nezapomeňme … strom také vznikl z klíčku.

Připravit se ke startu 🙂 … a včas vyrazit!

Tak šupky, až se v den novoluní vzbudíme, začněme den v pohybu. Rychlá chůze, klus, běh, jízda na kole… nastartujme myšlenkové pochody a pak vzhůru do akce


Chci odebírat novinky

Do skupiny Astrologie ženské duše TUDY