býk

A SLUNCE UŽ JE V BÝKU

19.04.2021, krátce po půl jedenácté večer nám přešlo Slunce z Berana do Býka.

A že máme v Býku veselo! Máme tam Slunce, Merkur, Venuši, Uran a Černou Lunu. Zemské znamení opravdu silně zastoupeno.

Ačkoliv to tak zatím v přírodě nevypadá, období, kdy je Slunce ve znamení Býka koresponduje s pevnou, fixní kvalitou. Jaro už je ukotveno, vše začíná pučet a kvést, už to nelze zastavit, a my si užíváme pestrosti vůní.

A zrovna tak je to s Býkem

Lidé, kteří mají silně obsazeno znamení Býka, jsou proslulí svou vytrvalostí, tvrdohlavostí a jen těžko s nimi hneme, když dojdou k nějakému názoru či postoji. Na druhou stranu jsou ale i smyslní a umí si užívat všeho krásného, příjemného a uspokojit svoje smysly a tělesné potřeby. Ne nadarmo se říká, že … „Máj je lásky čas“.

Je zvýrazněn zemský živel, který mluví o hmotě, možná trochu těžkopádnosti.

Ale sama jsem zvědavá, jestli se dočkáme nějakých překvapení, zemětřesení, turbulencí…, protože jak jsem již zmínila, v Býku je také Uran na 11°a Černá Luna na 21° Býka. Slunce, Merkur a Venuše dojdou postupně nejdřív do konjunkce s Uranem. A ještě tento průvod planet neopustí konjunkci s Uranem, už půjde do konjunkce s Černou Lunou! Tam budou procházet zhruba do první poloviny května.

 

A my víme, že Uran je planeta překvapení, která nikoho a nic nešetří. A když na to přijde, dokáže vše srovnat se zemí lusknutím prstu. V tomto znamení se hraje tak trochu o naše emocionální a materiální jistoty a pevnou půdu pod nohama. Tak se nechme překvapit!


Chci odebírat novinky

Do skupiny Astrologie ženské duše TUDY