Astrologické workshopy online

  • Než vyplníte formulář, přečtěte si prosím důkladně podmínky účasti pod formulářem objednávky.

Polarita, živly, kvality

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Podmínky účasti online workshopů

Workshopy jsou prioritně určeny pro studenty mých kurzů. Jsou určené pro procvičování daného tématu nad vašimi horoskopy. Workshop nenahrazuje výkladový kurz.  

Pro mé studenty: 

Studenti mých kurzů mají do všech workshopů vstup se slevou. Stačí při zadávání platby do objednávky zadat slevový kupon, který najdete v Bonusech kurzu dole.

Délka workshopu se může jemně lišit v závislosti na množství účastníků.
Předpokládaný čas je zhruba 3h.

Vezměte na vědomí, že ve workshopech pracujeme s vašimi daty. Pokud s tím nesouhlasíte, prosím, nevstupujte do workshopu.

Workshopy se nahrávají (nahrávku dostanete zdarma) a nahrávky mohou být dále v prodeji či v prodejních programech pro další studenty astrologie (nikdy ale volně ke stažení). 

Do horoskopů budu zadávat vaše jméno (přezdívku), datum, čas a místo narození. Případně místo pobytu či další údaje, které budou třeba při práci s horoskopem. Příjmení tam sama od sebe dávat nebudu.

Objednáním místa ve workshopu souhlasíte s tím, že Vaše data mohu zpracovávat pro marketingové účely, tak, jak jsem výše uvedla.

Objednání místa ve workshopu je závazné, po uhrazení workshopu peníze nevracím. V případě  neúčasti za tuto částku obdržíte nahrávku z workshopu.

Odkaz, kde online workshop proběhne, vám bude poslán na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli, a to chvilku před začátkem plánovaného workshopu.

Možná se chcete ještě na něco zeptat

Můžete mi psát na e-mail: radkasenk@radkasenk.cz,
případně volat: 728708293 (počítejte ale s tím, že telefon kvůli práci občas vypínám)