Astrologické workshopy online

  • Vyberte si termín workshopu v daném tématu.

Pokud si zarezervujete termín, vyjadřujete souhlas s tím, že vaše osobní údaje budu zpracovávat pro zaslání podkladů pro workshop a jiné newslettery podle mých zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Místa jsou omezena.
  • Po naplnění kapacity obdržíte zprávu, že se workshop uskuteční, a pošlu výzvu k platbě. Pokud nebude včas naplněn ani minimální počet účastníků, obdržíte informaci, že workshop v plánovaném termínu neproběhne a případně se budete moci přihlásit k jinému termínu.
  • Než si zarezervujete termín, přečtěte si prosím důkladně podmínky účasti.

Podmínky účasti online workshopů

Workshopy jsou určené pro procvičování daného tématu nad vašimi horoskopy. Vychází z látky mých kurzů, proto jsou určitě vhodné pro ty, co u mě studují. Workshop nenahrazuje výkladový kurz.  

Ceny jednotlivých workshopů se mohou lišit. Momentálně je cena 398,-Kč/workshop.

Pro mé studenty: 

Studenti mých kurzů mají do všech workshopů vstup se slevou. Stačí při zadávání platby uplatnit slevový kupon, který najdete v Bonusech kurzu dole.

Délka workshopu se může jemně lišit v závislosti na množství účastníků.
Předpokládaný čas je zhruba 3h.

Vezměte na vědomí, že ve workshopech pracujeme s vašimi daty. Pokud s tím nesouhlasíte, prosím, nezapisujte se do workshopu.

Workshopy se nahrávají (nahrávku dostanete zdarma) a nahrávky mohou být dále v prodeji či v prodejních programech pro další studenty astrologie (nikdy ale volně ke stažení). 

Do horoskopů budu zadávat vaše jméno (přezdívku), datum, čas a místo narození. Případně místo pobytu či další údaje, které budou třeba při práci s horoskopem. Příjmení tam sama od sebe dávat nebudu.

Možná se chcete ještě na něco zeptat

Můžete mi psát na e-mail: radkasenk@radkasenk.cz,
případně volat: 728708293 (počítejte ale s tím, že telefon kvůli práci občas vypínám)