Střelec

SLUNCE UŽ JE NAPLNO VE STŘELCI a článek nikde?!?

Přijde mi to úsměvné, ale v době, kdy Slunce přešlo do znamení Střelce, jsem mluvila na své fb stránce v živém vysílání o tom, že Střelec bere život s nadhledem. Že člověk se zvýrazněným znamením Střelce nemá problém s tím, že nepřijde na schůzku včas, a nebo že něco řekne a zítra už to možná tak úplně neplatí.

Prostě jsem se snažila do pár slov vložit tento princip, který nemusí být nutně vnímaný negativně, ale můžeme se z toho v určitých situacích učit jistému odstupu a uvolnění křeče… .

A co se nestalo! Tento článek, který jsem chtěla napsat už někdy minulou neděli, nejpozději pondělí se mi pod prsty rodí až teď.

Není to proto, že bych k tomu přistupovala lehkovážně. Vy, co odebíráte moje články víte, že se snažím informovat o přechodu Slunce ze znamení do znamení tak nějak načas. Prostě jsem to nestihla, protože mám tolik práce, že jsem musela volit priority. Dopadlo to tedy tak jak to dopadlo a snad mi odpustíte, že v tomto čase Střelce mi „ujely nohy“.

Slunce je ve Střelci totiž už od neděle, 22.11.2020 večer

Znamení Střelce je znamení ohnivé. Vládne mu Jupiter.

Střelec je znamení velmi inspirativní a optimistické. Věří v lepší zítřky. Víra, naděje a idealismus jsou jeho esencí. Rád si rozšiřuje obzory. Často je nějakým způsobem v kontaktu s cizinou. Zajímá se o cizí kultury, cizí jazyky, cestování do cizích zemí nebo minimálně alespoň cestuje prstem po mapě. Je mu blízká otázka filozofie, náboženství, vzdělání, a je to takový ten věčný student.

Střelec je o moudrosti a dokáže vnímat vyšší souvislosti. Dělá vše proto, aby pochopil smysl života. Chce dojít ke skutečné pravdě. Má tedy blízko i tématům morálky, k duchovním tématům a celkově ho vnímám jako znamení s jakýmsi přesahem do univerza.

Jeho lehkost a nadhled mu můžeme závidět. A i přes jeho občasné nedokonalosti toho, že slíbí víc než může splnit nebo něco nemístně „plácne“ a řešení překážek radši nechá někomu jinému, je to vstřícné znamení. Koneckonců, Střelec je proměnlivé znamení, tak má tak trochu v popisu práce jisté věci měnit v běhu.

A jak to vypadá do konce měsíce?

Snad jen podotknu, že Merkur, se kterým to bylo dlouhou dobu dost složité, se konečně rozeběhl. Vymanil se ze všech překážek a je teď postupně hezky ozařován. Takže pokud potřebujete zvládnout něco v rovině intelektu, komunikace, mentálního pohybu, tak tyto dny tímto směrem využijte.

Merkur dobrý


CHCI ODEBÍRAT NOVINKY