PRVNÍ NOVOLUNÍ V ROCE 2022

Tak to se nám tu hezky sešlo. Včera nový rok, kdy balancujeme a ohlížíme se, co jsme možná mohli udělat jinak. Možná jsme se na chvilku zastavili, možná dali nějaká předsevzetí.

A dnes, 02.01.2022 přichází novoluní!

Období, kdy je dobré něco nového začít. Minimálně nastartovat myšlenku, udělat si plán, zasít zrnko nějaké vize. No, tak potenciál tohoto dne využijme! Novoluní vrcholí v 19:33h, tak to ještě stihneme.

Novoluní v Kozorohu

Navíc nám před pár dny skočil Jupiter do Ryb. Tato konstelace nám přináší naději, ideály i duchovnost. Také soucit a zvýšené vnímání.

V Kozorohu to žije!

V Kozorohu máme tentokrát nejen Slunce a Lunu, ale také retrográdní Venuši a Pluto. Vlastnosti zemského Kozoroha jsou tedy zdůrazněny dost. Odhodlanost, tah na branku, vytrvalost a systematičnost.

Schopnost hodně pracovat a zůstat nohami na zemi. Určíme si cíl a pomalutrpělivě za ním jdeme. To může být docela dobrý začátek roku, co říkáte? Jasně, není to žádné velké juchání a romantika, ale plnění cílů má také něco do sebe.

Trochu to odlehčíme

Včera přešel Merkur do Vodnáře a novoluní je v trigonu na jeho vládce Uran. To nám dává v možné svázanosti originalitu myšlení, jistý nadhleduvolnění.

Komunikace plyne přeci jenom o poznání lehčeji. Možná i cítíme, že něco je jinak. Možná ještě reálně nevidíme co, ale uvnitř sebe změny vnímáme.

A nebo vnímáme potřebu něco změnit, najít originálnější cestu. Tak to je ten den, kdy to jde! Přesto, že Kozoroh změny nerad, může být atmosféra do jisté míry nadlehčená novými nápady, vzruchy, vizemi a přeci jen to ve své podstatě nevyznívá tak zle.

Přeji všem krásný nový rok a příjemný rozjezd v dnešním novoluní!


Chci se zúčastnit 4denního minikurzu zdarma

Objevte sílu astrologie

Chci odebírat novinky

TUDY do skupiny Astrologie ženské duše