Online VIDEOKURZ pro začátečníky astrologie
Základní stavební kameny horoskopu

Chcete se naučit základy astrologie
a nevíte jak na to?

Pak je tento videokurz přesně to,
co potřebujete!

Astrologie je úžasný nástroj
– poskytuje širokou základnu pro pochopení života
a díky astrologii můžeme:

posunout se ve svém životě – otevírá se nám jiná perspektiva vnímání naší reality

 lépe pochopit situace, do kterých se dostáváme – to vede k lepšímu zvládání situací a následně ke šťastnějšímuspokojnějšímu životu

lépe se připravit na to, co přijde – víme, na co se máme víc zaměřit v konkrétních obdobích. Víme jaká témata jsou v té dané době aktuální, a kde se po nás co chce.

 objevit potenciál (nejen) své duše – astrologie nám dovolí podívat se do našeho nitra tak, abychom pochopili, odkud pramení naše pocitykde se vzaly. Díky tomu můžeme lépe pracovat s naší nevědomou stránkou, s naším vnitřním dítětem.

získat nadhled nad svým životem – poznání, které přináší astrologie je velmi osvobozující

pochopit, proč se druzí chovají tak, jak se chovají – to vede k tomu, že máme šťastnější vztahy, protože nás to osvobozuje od zbytečného souzení druhých lidí

Astrologie nám pomáhá k vědomějšímu způsobu života.

  • Dostala jste se do bodu, kdy hledáte smysl svého života a toho, co se vám děje. Je to přirozený proces vědomého života. Tak, jako je přirozené, že časem dostanete touhu díky hlubšímu poznání pomáhat i druhým lidem. I kdyby to bylo jen tím, že jste. Umět vyslechnout, povzbudit a umět ukázat sobě i druhým, že existuje světlo na konci tunelu.
  • Je skvělé, že astrologie vám dokáže najít odpověď téměř na každou otázku. Dokáže vše dokonale obsáhnout. A díky hlubšímu pochopení, ke kterému se díky astrologii dostanete, jdete plynule a nenuceně k vnitřnímu štěstí.
  • Dostala jste se do bodu, kdy se to láme. Do  bodu, kdy můžete zůstat žít život tak, jak jste zvyklá. Poslouchat, že jste jiná a trpět to, že vám druzí nerozumí a nebo…… a nebo překročit pomyslnou hranici k tomu, co už dávno cítíte, že vás volá, a díky astrologii se učit jinému pohledu na svět.

    

   Podívat se v jiném světle na to, co jste možná do této chvíle vnímala, ale neuměla uchopit.

   Zjistit, že nejste blázen a že jste jen vnímavější než lidi kolem vás.

   Propojit se s lidmi, kteří jsou stejně naladění a naprosto vašemu světu rozumí.

   Cesta astrologie je cesta rozvoje osobního, ale i spirituálního. Ruku v ruce se studiem astrologie dostanete blíž ke své podstatě a intuici, kterou praxí přirozeně rozvinete.

Astrologie je cesta vědomého rozvoje, díky které budete vnímat souvislosti života z jiné perspektivy.

Posunete se ve svém vývoji daleko rychleji. Podpoříte svoji spiritualitu a přitom zůstanete nohami na zemi.

Máte šanci pochopit život v celé jeho kráse a potenciálu.

Je to postupný proces, kdy se stanete vnitřně silnější, chápavější, pozitivnější a šťastnější.

Zřejmě už tohle všechno víte, ale stále narážíte na svá „ALE”

 • ALE Nevím, za jaký konec studium astrologie chytit.
 • ALE Valí se na mě nepřeberné množství informací ze všech stran a nevyznám se v tom.
 • ALE Jsem věčný začátečník a ne a ne naskočit.
 • ALE V mém blízkém okolí se žádné kurzy ani setkání stejně smýšlejících a astrologicky laděných lidí nekonají.
 • ALE Nemám čas věnovat studiu astrologie na kurzu celý den v kuse.
 • ALE Dojíždění stojí čas a peníze, to si nemůžu dovolit. A teď navíc ten koronavirus!
astroložka
"Mojí vášní jsou lidské příběhy a vše, co se týká vztahové roviny a lidské duše. Astrologie to krásně podporuje."

Jak já vám rozumím!

Podobné věci jsem řešila spousty let. Také jsem často šlápla vedle. Stálo to opravdu hodně času a peněz než jsem se dobrala ke kvalitním informacím a měla jsem na čem stavět.

Ale jak šel čas, postupně jsem si svou cestičku k mé milované astrologii prošlapala.  A protože už vím jak na to, nabízím vám možnost, projít kousek té cesty se mnou

Pro všechny, kteří řeší nějaké to podobné „ALE”, mám řešení

Videokurz - Základní stavební kameny horoskopu

Kurz pro začátečníky vás provede od začátku. Nebudete se muset bát, že nevíte odkud začít.

Kurz je koncipován tak, aby se v něm každý zorientoval. Postupně si projdeme základní stavební kameny horoskopu.

Každý týden obdržíte přístup k jedné lekci, nebudete tedy zahlceni celým kurzem najednou. 

Výhoda kurzu je v tom, že se mu můžete věnovat dle svých časových možností. Přístupy ke kurzu získáváte minimálně na rok, ale pokud se nestane nic s online světem, tak se jedná o přístup trvalý. Navíc získáte kurz i v e-booku, který si můžete stáhnout k sobě do počítače – viz Bonus 4.

Absolvování kurzu vám dá dobrý základ stavět na učení dál.

Online kurz šetří čas i peníze, které jinak utrácíte v rámci dojezdu. 

Pokud chcete být v kontaktu s podobně smýšlejícími lidmi, budete na požádání vpuštěni do uzavřené facebookové skupiny.

„…umíš perfektně ve videích vše vysvětlit, přednést a zaujmout…“

Kurz byl perfektně srozumitelný i pro laika jako jsem já! 🙂 Radi umíš perfektně ve videích vše vysvětlit, přednést a zaujmout! Tvůj hlas je hladivý a přitom jasný a důrazný, nikdy jsem se v žádném tvém videu/lekci nenudila, vždy jsem pilně poslouchala každou vteřinu a vždy mě mrzelo, že to video už končí, i když to třeba trvalo 1h30min :-). Celý kurz mi dává smysl, připravila jsi ho opravdu krásně, svědomitě, promyšleně a hlavně poutavě. Klobouk dolů! 🙂
recenze kurzu
Radka Kocúrková
mateřská dovolená

„…nabyté poznatky mi poodkryly nové souvislosti…“

Kurz mi přinesl více než jen překvapující poznatky. Před "ním" jsem znala své znamení a ascendent, avšak pochopila jsem, že k porozumění horoskopu je třeba znát mnohem více. Prohloubila jsem si znalosti o planetách, jejich postavení a vlivu. Vnímám teď sebe, okolí a ostatní bytosti z jiného pohledu, neboť mi nabyté poznatky poodkryly nové souvislosti. A to jsem teprve na počátku. Radčin kurz je jasný, srozumitelný a informačně nabitý. Opravdu doporučuji.
Dagmar Hyklová
dasahyklova.cz

„…Kurz byl velice zajímavý a nabitý informacemi…“

Kurz byl velice zajímavý a nabitý informacemi a velmi přínosný pro počáteční pochopení vzájemných vazeb, které při základním astrologickém výkladu hrají roli. Je přehledný a postupně seznamuje s tématy a souvislostmi, které je při rozboru nutno vzít v úvahu, které je třeba pochopit a také znát. Za mě splnil očekávání rozšíření znalostí tohoto krásného oboru, ale zároveň mě i utvrdil v tom, že se mám ještě hodně co učit 🙂
Eliška Raková

Základní stavební kameny horoskopu

Zorientujeme se v horoskopu. Probereme charakteristiky planet, znamení a domů. Jejich dělení a další podrobnosti kolem tématu. 

Cílem kurzu je nejen to, abyste se seznámila se základními stavebními prvky horoskopu, ale také to, abyste lépe pochopila své jednotlivé složky osobnosti a uměla se lépe nacítit a pochopit druhé, právě na základě dívání se do jejich horoskopů.

základní kurz

Rozšíříte si své obzory a zahlédnete princip života optikou astrologie.

Co obsahuje kurz Základní stavební kameny horoskopu?

Celý kurz je natočen a přehledně rozdělen do 3 rozsáhlých lekcí (200 minut nahrávek kurzu plus minimálně dalších 80 minut video nahrávek v bonusech). Pro přístup k videím potřebujete funkční internetové připojení. 

1. lekce

PLANETY
Projdeme si úvod, podíváme se na to, jak to v takovém horoskopu vypadá a naučíme se, jaké energie je ta která planeta nositel.

2. lekce

ASTROLOGICKÁ ZNAMENÍ
Podíváme se na astrologická znamení. Probereme jejich důležitá dělení, naučíme se spočítat polaritu a nakonec se vrhneme i na charakteristiky jednotlivých znamení.

3. lekce

DOMY
Projdeme systémy domů a jejich dělení, a samozřejmě si popíšeme podrobně jednotlivé astrologické domy.

BONUSY, které potěší

audio

Bonus 1

Audio forma můžete si stáhnout záznam v audio formě a poslouchat kdykoliv a kdekoliv je to možné. Audio vnímám jako výborný doplněk. Poslouchat se dá téměř při jakékoliv činnosti.

Bonus 2

Forma textu – ten, kdo potřebuje pracovat s textem a případně si v něm dopisovat či podtrhávat, si může stáhnout výukovou látku ve psané formě v pdf a mít tak svoje texty kdykoliv k dispozici.

odpovedi- zoom

Bonus 3

Otázky a odpovědi v rámci tématu kurzu – V bonusech najdete odpovědi na často kladené dotazy, které mi přišly nebo přijdou od vás nebo od těch, kteří zakoupili kurz již před vámi. Případně čas od času přidám do záložky bonusy další zodpovězené otázky, které mi pošlete a ještě nebyly zodpovězeny.

ebook zsk

Bonus 4

Kurz jako e-book – Ke konci kurzu vám přijde e-mailem videokurz ve formě e-booku. Ten si budete moci stáhnout a mít ho jako záložní cestu, jak se ke kurzu dostat.

A ještě jeden extra BONUS!

K tomuto kurzu přidávám DÁREK – z kterého jsem sama moc nadšená, protože vím, že tohle vám do začátku neskutečně pomůže!  Osobně ho vnímám jako velkou přidanou hodnotu tohoto kurzu!

Jedná se totiž o praktickou ukázku toho, jak se dá s naučenou látkou pracovat přímo nad horoskopem ihned poté, co tento kurz absolvujete.

Tento záznam je unikátní v tom, že vznikl spontánně s jednou absolventkou kurzu v jeho testovací fázi, která byla v tu dobu na stejné startovací čáře jako vy. Začátečnice, která absolvovala pouze tento kurz a na konci dostala prostor mi o svém horoskopu říci to, co se v kurzu naučila.

Je tedy velký předpoklad toho, že se s podobnými otázkami a postupy, které v nahrávce zaznívají, budete identifikovat a nahrávka vám bude nápomocna ve vašich konkrétních horoskopech.  Vlastně si ji můžete pustit jako vzor a ve stejnou dobu to stejné hledat a spojovat ve svém vlastním horoskopu.

Cena kurzu:  3 696,-Kč

Jaká je tedy nabídka?

Cena kurzu Základní stavební kameny horoskopu včetně BONUSŮ a DÁRKU, kde se dozvíte vše potřebné k dalšímu studiu o planetách, znamením a domech:                                                         3 696,-Kč 

Pokud byste v řádu týdnů až měsíců dokázali lépe rozumět horoskopům svých bližních, a díky tomu i svým vztahům, stálo by to za to?

Pokud byste mohli brzy rozumět astrologickým diskusím, stálo by to za to?

Pokud budete díky svému rozboru horoskopu lépe chápat situace, do kterých se dostáváte, stálo by to za to?

Pak využijte této skvělé nabídky:

Videokurz – Základní stavební kameny v horoskopu.

Bonusy – Audio nahrávka, textová forma, nahrávka odpovědí, dárek.

Navazující kurz – Aspekty a principy vládcovství v horoskopu s bonusy a dárkem. 

prodej

Kdo je autorem kurzu?

Specializuji se na astrologické rozbory a kurzy.
Jejich prostřednictvím pomáhám klientům řešit jejich životní situace
a zároveň je vedu k jejich podstatě bytí tak, aby mohli žít spokojený život.

Astrologie mě provází životem tak nějak od dětství. Pamatuji si, že poprvé mě zaujala v 11 letech, a od té doby mě nepustila. Mezi moje první astrologické knihy patřily díla od Lindy Goodman. Časem jsem navštěvovala řadu astrologických přednášek, kurzů, škol a seminářů různých astrologů.

Intenzivně se astrologii věnuji zhruba od roku 2011 a ráda se s vámi o mé znalosti podělím.

× Pokud jste v astrologii pokročilá. Kurz je určen začátečníkům astrologie, jdeme opravdu od začátku.

× Pokud si myslíte, že po absolvování jednoho kurzu budete ovládat astrologii jako královna.
Kurz je o základech, na kterých lze pak velice dobře stavět další studium tak obsáhlého tématu, jakým je astrologie.

× Pokud máte pocit, že nenabízím úplně to, co hledáte.

Videokurz – Základní stavební kameny v horoskopu– jednotlivé lekce se otevírají postupně v členské sekci. Vždy budete o všem včas informováni e-mailem.

První část Lekce 1 se otevře ihned po obdržení platby a všechny e-maily v rámci tohoto kurzu obdržíte během tří týdnů. Ke kurzu vám garantuji minimálně roční přístup, nicméně, v rámci tří týdnů vám zašlu i e-book, kde bude celý kurz k dispozici a budete si ho moci stáhnout.

Audio nahrávka, textová forma, nahrávka odpovědí, dárek

Cena kurzu:  3 696,-Kč

Možná se chcete ještě na něco zeptat

Můžete mi psát na e-mail: radkasenk@radkasenk.cz,
případně volat: 728708293 (počítejte ale s tím, že telefon kvůli práci občas vypínám)