NOVOLUNÍ VE ŠTÍRU S NÁDECHEM ZMĚNY

Dnes večer, 04.11.2021, ve 22:14h vrcholí novoluní

Víme, že novoluní je období nových začátků a tentokrát bude intenzivní, myslím, že už to mnozí cítí minimálně od včera. Děje se totiž ve Štíru, a to je záruka intenzity!

Štíří energie jde sakra do hloubky a rozhodně nemá v úmyslu nás šetřit. Jde až na dřeň, hezky všechno vyčistit, a je to často emocionálně bolestivé, ale nezbytně nutné. Pod velkým psychickým tlakem, ve vypjatých situacích, jsme nuceni opustit přežité, opustit to, co už nám neslouží. Udělat místo novému. Chce vynést napovrch to, co máme v sobě tak hluboko, že už o tom sami ani moc nevíme. Ale jo, víme o tom moc dobře, jen se s tím nechceme konfrontovat.

Možná tušíme, že i na obecné rovině se tu děje něco pod povrchem, něco skrytého, co už by možná mělo vyjít na povrch? A ukázat se, jaká hra se tu s námi hraje…?

No, kdo trošku astrologii sleduje, tak ví, že už se v nás poslední měsíce uklízelo hodně a tento rok je opravdu výživný.

Novoluní ve Štíru

Takže o čem je Štír?

Štír je intenzita, vášeň, silné, skryté emoce, transformace. Dnešní novoluní – konjunkce Slunce a Luny ve Štíru je navázáno v přesné opozici na Uran v Býku.

Uran je planeta změny a často nepříjemných překvapení. A v Býku se jedná o naše jistoty. Uran už je v Býku nějaký čas a myslím, že už docela tušíme, že změnami procházíme.

V opozici s Uranem budou v příštích dnech probíhat i  další planety. Kolem 13.11. to bude planeta komunikace – Merkur ve Štíru a kolem 17.11 ještě planeta akce a boje – Mars ve Štíru. Takže kolem 17. a 18. může být atmosféra obzvláště třaskavá a energie značně destruktivní.

Uranská překvapení nás tedy budou provázet až do dalšího úplňku, který proběhne 19.11.2021.

Opozice probíhá na ose Býk/Štír

Tato osa se týká finančních záležitostí, naší smyslnosti, sebehodnoty a potažmo svobody. To je tedy oblast, která se bude otřásat.

Uran se postará o to, abychom rozhodně našli nějaké rychlé řešení v tom, co jsme neřešili nebo řešit nechtěli. Uran je planeta vizí a originálních řešení. Není čas na lpění, je nutné to postavit nově.

Štír je znamení neskutečné psychické vůle a dokáže přežít všechno. Připravme se na radikální změny. Prostě se to narodí, ať se nám to líbí nebo ne. Doufejme, že nakonec v náš prospěch.

Kdo novoluní nejvíce pocítí?

Nejvíce novoluní pocítí lidé, kteří mají nějakou planetu či důležitý bod na 10 až 14° Štíra, Býka, ale také Lva a Vodnáře.


Tyto dny probíhá akce na kurz pro naprosté začátečníky (případně věčné začátečníky) astrologie. Jestli máte chuť astrologii studovat, tak kurz První krůčky v horoskopu se zaměřením na živly je skvělá volba, jak se s astrologií seznámit a během pár týdnů mít i výsledky své práce s horoskopem.

Bližší informace o kurzu naleznete zde: Tudy k informacím o 4týdenním online kurzu pro začátečníky astrologie

Do soboty 7.11.2021 můžete cenu kurzu ponížit o 39%.

Do okýnka slevového kuponu v objednávce stačí zadat kod: podzimszivly


Tudy do skupiny Astrologie ženské duše

Chci odebírat novinky