CO SE DĚJE PŘI ÚPLŇKU VE LVU

Takže máme úplněk ….

napětí graduje a úplněk bude vrcholit dnes, 16.02.2022, krátce před 18h. Věřím, že ho většina z nás už den, dva vnímá. Máme tu hned pár zajímavých momentů.

Úplněk, což je opozice Slunce a Luny, je vázán kvadraturou na jeden stupeň na karmickou osu lunárních uzlů. Dohromady tvoří kříž mezi pevnými znameními. Pevná znamení Lev, Vodnář, Býk a Štír. Pokud je něco pevné, dá více práce s tím hnout … .

Úplněk ve Lvu

Máme tu jistou tenzi

Vlastní tvorba, radost, individualita, originalita, svobodomyslnost versus realita, hmotné zajištění, ale také sebehodnota a transformace. Jižní uzel je o tom, kde bychom nejraději zůstali a severní uzel ukazuje směr, kam bychom měli jít. No, a úplněk nám to hezky nasvěcuje.

Úplněk ve Lvu …. srdce, láska, radost a optimismus … takže… Jak se rozhodneme? Čemu dáme přednost? Bude to hodně o nás.

Vztahy?

A vzhledem k tomu, že tu máme ve stejném okamžiku přesnou konjunkci Venuše a Marta v Kozorohu, je asi jasné, že vztahy se hlásí o slovo. V Kozorohu to není úplně ono, chybí lehkost, šťáva, odvázanost, spontánnost … . Ale zase to může podpořit uvědomování si skutečných hodnot.

Merkur už frčí

Merkur se už vzdaluje od Pluta, který soustředěně drtí vše, co mu přijde do cesty a chce mít všechno pod kontrolou. A u Merkura je to mysl. I když, na druhou stranu, jsme díky Plutu mohli něco zahlédnout v naprosté surovosti, nahotě, pravdě … .

Merkur je od včera ve Vodnáři, naše myšlenky se nakonec přeci jenom odlehčí a jejich teoretičnost bude tímto posílena.

Čas na nové, originální projekty již plyne.

Inspirativní myšlenky jsou v plném proudu.

Jsme připraveni říci celkem objektivně svůj názor.

A jeden sextil na konec

Ještě tu máme Jupiter v Rybách sextil na Uran v Býku. To vnímám jako naději v lepší zítřky. Otevřít se novému vnímání, naciťování, inspiraci.

Takže jak s dnešním dnem naložíme? Snad každý jak nejlépe umí.


Chci odebírat novinky

TUDY do skupiny Astrologie ženské duše